Fekete hattyú

Black Swan

2015.11.23 somi

Hatalmas kultfilm, mostanában rengeteg ehhez hasonlót nézek. Mindenkinek bátran ajánlom. remek thriller és egyben szomorú dráma is, Mila Kunis és Natalie Portman nagyon odateszik magukat.

2017.11.22 Imlah

Natalie Portmannak nagyon fekszik a karakter, jól és hitelesen alakít benne. Érdekes, izgalmas film. Nem kiszámítható, fordulatos. Végig szórakoztatott, ajánlom!

2016.08.24 Emma109

Annyira nem különleges film. Natalie Portman balettozik benne és lezbizik egy kicsit. Egyszer meg lehet nézni, de én nem estem tőle hanyatt.

2016.07.12 Bog1

A balettos táncos elcsépelt filmek sokszor nem az én asztalom, de ez a film kiválóra sikerült. Mind a szereplők, karakterek, mind pedig a rendezés a zenék, a vágás kiemelkedő. A XXI. században kevés olyan film van amit muszáj megnézni, de ez bizony a... Több

2015.06.30 BuBu

Lenyűgöző film, ami nagyon izgalmas, érzelmes és sötét hangulatú, hihetetlenül magával tudja ragadni a nézőt. A színészek alakítása kiváló, Natalie Portman megérdemelte az Oscart!

2016.09.06 Nnoorraa

Érzelmileg megfogó, lelkileg a nézőre ható film. Igazi dráma, valódi művészfilm. Van mondanivalója és elgondolkoztat. Kissé elvont, egyedi, profi színészek szerepelnek benne.

2015.02.18 Norcsi59

Nagyon tetszett a film, igazi művészi alkotás. Izgalmas, érzelmekre ható , elgondolkodtató, elvont művészfilm. A színésznő alakítása remek.

2018.08.02 varkonyiildi

Nagyon érdekes karakter t formáz meg Natalie Portman. Először a néző sem tudja hová tenni, hogy ki a jó és ki a rossz karakter. A film egyre durvább, lelkileg nyomasztó.

2015.11.18 Regi82

Natalie szerintem egy szép és jó színész,jó választás volt mintha ráöntötték volna ezt a szerepet. Nem vagyok oda a balettért de ez film ennek ellenére nagyon tetszett. Az utolsó jelenet maga a tökéletesség,megadja a filmnek a csúcspontot.

2018.08.17 urbanistaa

Natalie Portman és Mila Kunis karakterei tetszettek leginkább a filmben, Winona Ryder kissé irritáló volt, de ez nyilvánvalóan az általa megtestesített karakter miatt is volt.

2015.04.22 dóri

Elképesztő a film, és a színészi játékok briliánsak. Remekül van meg komponálva. A zene a látvány mind-mind fokozzák az érzelmi töltetett. A film elejétől a végéig fenntartja a feszültséget. Nem rágja a szánkba a mondani valóját, hanem nekünk el rájönni.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Nézhető, viszonylag izgalmas thriller. Vannak benne lelkileg ható, érzelmileg is megfogó részek, amik hatnak a nézőre. A színészek alakítása is elmegy, nézhető film!

2017.11.03 szanko

A balett műfaja elég távol áll tőlem, maga a film viszont jól sikerült. Nagyon jól ábrázolja az emberi alaptermészetet. Amikor valami mindennél fontosabbá válik, és egyik pillanatról a másikra annak a bizonyos határnak a másik oldalán találja magát a... Több

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Aronofsky egyik legismertebb filmjében a művészet és a művész lehetőségeiről, illetve azok kereteiről elmélkedik. Hogyan váljunk professzionális alkotóvá? A film egyfajta mélylélektani búvárként lép fel. Elmerül a művész lényében, hogy aztán olyan do... Több