Fekete hattyú

Black Swan

2015.06.21 emesejuhasz

imádom, legjobbak egyike !♥

2015.02.13 Loborg

Nagyon felkavaro, kellett ido, amig megemesztettem. A kepek szepek, nehol ijesztok. Portman Zsenialis.

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem remek ez a film, bár borzasztóan nyomasztó és belefészkeli magát az ember elméjébe... fordulatos, sosem tudod mi fog történni. Azóta nem néztem újra, nem mertem..

2015.05.09 hejnekem

Egy eszelős, gyönyörű film, nagyon erős színészek teljesítményekkel, ami fokozatosan válik egyre erőteljesebbé, a vége pedig tűzijáték szerűen kitör. Kötelező darab.

2015.04.29 Zsofi821

Kicsit művészfilm érzésem volt, látva a filmet, nem véletlen a sok kritikai elismerés. Natalie Portmant nagyon jó színésznőnek tartom, ezúttal sem csalódtam benne.

2015.07.11 moony5972

Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg.

2017.02.19 clay00

Első balettos filmem. De ez ennél többet ad, erős pszicho-thriller valahol a józan ész és az őrültség határán. Néha tényleg nem tudod eldönteni mi a valóság és mi ami csak az elméjében játszódik le.

2016.04.19 mrfaktor

Darren Aronofsky már a korábbi filmjeivel is bebizonyította, hogy hatalmas rendező. Ebben a munkájában is nagyszerű összeomlás történetet mutat be, a csúcsokat elérni akaró balett táncosról. Natalie Portman megérdemelten kapott Oscar díjat.

2015.05.01 dps

Gyenge történet

Natalie Portman előadása valami bámulatos, még soha nem volt ilyen jó, és megérdemelten vitte haza az aranyszobrocskát a vitrinjébe. Egyértelmű, hogy eme teljesítmény létrejöttében a rendezőnek is nagy szerepe volt. Remek kézzel bánik a színészekkel ... Teljes kritika

2017.05.22 miklosvaridori

Natalie Portmannak jól áll a művészi stílus, kedvelem Mila Kunist és Vincent Casselt is, tetszett az összjátékuk, nem hétköznapi történetet láthatunk, egyedi, karakteres.

2015.06.30 Prücsök

Kiváló film. Nekem nagyon tetszett. Izgalmas és drámai, ami teljesen magával ragadja a nézőt, fantasztikus. Nekem nagyon tetszett Natalie Portman alakítása, szerintem remek volt!

2019.08.21 imreacs82

Nagyon jó de elvont film. Karakterei félelmetesen hitelesek és nem csak a főszereplő, hanem a főbb karakterek egytől egyig. Érdekes érzelmi és lelki vívódásokat mutat be.

2016.07.25 feketerigous

Ez a film tökéletesen bemutatja a nézőknek, egy lány történetét, aki a maximális teljesítményt akarja kihozni önmagából. A filmnek mély mondanivalóját csak teljes figyelemmel lehet megnézni. Fantasztikus szereplőgárdája van a filmnek, senkit nem tudt... Több

2016.06.28 Pock

Nekem nem annyira jött át a film. Lehetne kissé érdekesebb, izgalmasabb. A kategóriától és a színészektől jobbat vártam. Egyszeri nézésre elmegy, de kategóriájában átlagos.