Az aszfalt királyai

Le Mans '66

Supernatural Movies
2019/11/13

az év egyik legkellemesebb meglepetéséről van szó. Humoros, okos és amikor eljön az ideje, akkor eléggé látványos is. Több

Vox.hu
2019/11/15

Mangold pontosan tudta, hogy a két férfi a mindennapok szuperhősei, és kapcsolatuk a nézőnek legalább olyan izgalmas lesz, mint a dögös versenyautók dübörgése. Több

Smoking Barrels
2019/11/15

Lehet azon vitatkozni, hogy mennyire eredeti látásmóddal készült, vagy pontosan mit is akar bemutatni, mert amit vállal, azt jól, mi több, remekül, igényesen csinálja. Nézői - csakúgy, mint én - biztosan vigyorogva fogják végignézni. Több

Revizoronline.com

Közepes futam
James Mangold mozija egy közepes futam, amely igaz, hogy a végén felpörög, de addig különösebb izgalmakat és drámát nem tartogat. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/11/20

Halálos iramban - az aszfalt királyai
Remek rendezés, remek színészek, és a témához is jól nyúltak hozzá az alkotók. Egy nagyszerű novemberi mozi, nem csak az autók szerelmeseinek. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 9.3/10
Ezt imádom a moziban… amikor egy ilyen korrekt “mese” hangulata elkap, és az egyéniségek jelleme, valamint a szórakoztató és érdekes téma olyan lökést ad a filmnek, hogy nem tudsz fészkelődni a helyeden. Több

Kultúrpart.hu
2019/11/20

A versenyfilm, amely nem akar versenyezni
James Mangold tehát A nyughatatlan után ismét bizonyítja, hogy az életrajzi film műfaj nem kell, hogy a száraz leckefelmondással legyen egyenértékű, és valószínűleg Az aszfalt királyai lesz az a mozi idén, amelyet bátran lehet mindenkinek ajánlani kortól és nemtől függetlenül. Több

Art7.hu

Hajts, mondta a ford
Szerencsére Howard jó ösvényre lépett, Mangold azonban lebőg: a Hajsza a győzelemért Lauda-Hunt mentalitáskülönbségekre épített haverdrámája mellett Az aszfalt királyai bátortalan, rutinbenzin hajtotta Le Mans-csotrogány. Több

Néztem Egy Filmet

Mi a titkos recept?
Mitől ennyire jó ez a film? Több

Cornandsoda.com
2020/01/28

Arra jutottam, hogy nem találtam olyan jelenetsort, amelyet jó szívvel kihagynék, mivel a film íve, ritmusa, feszültsége, a szereplők motivációjának és a történések érthetősége sérülne. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!