
Vélemények (19)
Ettől a filmtől sajnos nem csak hogy unatkoztam, de néhol még idegesített is. Hogy is szólította az apa a fiát? Állandóan valami idióta becézést használt... Hála az égnek már elfelejtettem, mert tudom, hogy azzal már-már halálra idegesített az egész.... Több
Sok hülye film van a világon, ami időutazásról szól, de ez kábé a leghülyébb. A sztorija teljesen értelmetlen volt, az alapötletre még azt mondom, úgy-ahogy volt benne fantázia, bár nem túl sok, de hogy a végeredmény nem áll össze egy egységes egésszé, az is biztos.
Kellemesen csalódnom kellett ebben a filmben. Totál elzárkóztam tőle hogy akárcsak bele pillantsak. Esélyt se akartam adni neki ami mint így kiderült utólag hatalmas hiba lett volna. Szóval ha bármi kétségeid vannak is, adj neki egy esélyt.
Nem volt rossz film, bár persze vannak benne logikai buktatók, de hát ilyen téma ez az időutazás. Amúgy elég átlagos, nem sok mindent lehet róla elmondani, amolyan sima amerikai történet happy enddel a végén. Egyszer meg lehet nézni, ha az ember egy kis kikapcsolódásra vágyik.
Egy kicsit engedjétek el magatokat és élvezzétek a filmet. Annyira görcsösen kritizáljátok (szakértői) szemmel. Elvégre még nem létezik időutazás, de létezhetne csak nincs még meg minden hozzá. Olyan dolgot magyaráz meg pár ember ami még nincs is. En... Több