
Vélemények (19)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Gregory Hoblit által rendezett és Toby Emmerich által írt Frekvencia (2000) egy zseniális neo noir hangulatú sci-fi thriller, amely az idősíkok mesteri keverésével ragadja magával a nézőt. A történet alapja egy rendkívüli természeti jelenség, az a... Teljes kritika
Ez lesz az első pozitív jellegű hozzászólásom itt a honlapon - már ami a filmet illeti -, s végre csatlakozhatok a többséghez. (Bár valószínűleg jelentősen meg lesz vágva - már ha egyáltalán elfogadásra kerül -, de üsse kavics. Egy kicsit el fogok ka... Teljes kritika
Nagyon tetszett,és ami nálam fontos,teljesen beleéltem magam a sztoriba. Jó karakterek,és jól is hozzák,plusz ami fontos,hitelesen. Ajánlott film.
Gregory Hoblit nálam a Frekvencia című, 2000-ben forgatott filmmel lett ismert, majd két évre rá a Hart háborúja is növelte elismerésemet iránta, mindkettő kivételesen jó rendezés ugyanis. Ami a Frekvenciát illeti: Dennis Quaid és Jim Caviezel fantas... Több
Izgalmas sci-fi thriller, amely egyedi időutazós koncepcióját egy érzelmes apa-fiú kapcsolatra építi. A film stílusa lendületes és atmoszférikus, miközben remekül ötvözi a krimi, akció és családi dráma műfajait. A cselekmény középpontjában egy különl... Több
Végül is nagyon jó film lett ami bőven eltudott engem legalábbis szórakoztatni. Szerencsém volt megtekinteni ezt a filmet és ezt azért mondom így mert totál rendben volt.
Hasonló filmek
Én ennyire nem tudom méltatni a filmet, mint előttem annyian... nem rossz, de hát semmi olyat nem tud, amit az összes többi ilyen film ne tudna. Engem kicsit kizökkentett a szinkron ismét; a fordításban furán veszi ki magát ebben a formában az apa-fi... Több
Gregory Hobit filmje Denis Quaid hihetetlen alakításával megunhatatlan nagy kedvencem. Ahogyan időben - térben ugrál a cselekmény, miközben mindkét korszakot hűen mutatja be, egyedivé teszi az egészet. Jók az akciójelenetek és van a filmnek elgondolk... Több
Izgalmas, ötletes és szép film. Spoilermentesen nehéz nyilatkozni róla. Dióhéjban minden teljesen okés vele, minden szempontból A kategória. Kivéve a forgatókönyvet, ugyanis az az átlag A kategóriánál sokkal jobb. Remekül ki van dolgozva a cselekmény... Több
Én nagy szerencsének tartom, hogy az időutazás csak egy fikció, és valószínűleg az is marad. Persze nagyon izgi eljátszani a gondolattal, de szerintem a valóságban irtó nagy káoszt okozna. (Csak egy kis megjegyzés: mégis megvalósították és ezért van... Több
Amikor elkezdődött a film, azt hittem, ez csak egy a sok közül. Amikor viszont kicsit továbbnéztem, rájöttem, hogy nagyon tévedtem. Egy napkitörés tényleg tudna ilyet okozni? Lehetséges. A filmben az is tetszik: ha a múltban megváltozik valami, akkor... Több
Izgalmas, ötletes és szép film. Régen láttam már ennyire fordulatos és izgalmas akciófilmet amin ennyire lehet izgulni. Az egyetlen bajom csak a giccses befejezése, de ezt leszámítva egy remek film.