Borzasztó boldog

Borzasztó boldog

Frygtelig lykkelig
elekm90

Robert, a rendőr egy hiba miatt Koppenhágából egy kisvárosba kerül. A helyi lakosok figyelmét felkelti a nagyvárosi férfi. Robert próbálja betartatni a törvényt, de hamar összetűzésbe kerül a helyiekkel. Rájön, hogy nem éppen egy kedves kisvárosba… Több

Forgatókönyvíró: Henrik Ruben Genz, Dunja Gry Jensen
Ország: Dánia
Premier (HU): 2009.03.29. | Netflix (2023.12.31.)

2024.01.10 Janitsek Klaudia

Beteg, sötét, és benne van minden a társadalmunkról

Alig tudom szavakba önteni a hatását, mert olyan fantasztikus atmoszférát teremtett, amiből még a megnézése után órákkal sem tudtam szabadulni. Érdemes megnézni, ha az ember bírja az álnok, illedelmes félmosolyok mögé bújt tömény igazságok befogadását. Csodás, sötét történet a közösségről és a valóságról, ami sosem fekete-fehér, és az igazságról, ami mindig szubjektív.

2021.06.17 elekm90

Skandináv film, ezt le se tagadhatná. Adott a sötét, szomorkás hangulat, az elcseszett közeg és egy bukott főhős. Kellett egy kis idő neki, de az expozíció után kifejezetten érdekes történetet kaptam, nem egy fordulattal. Jakob Cedergenben eddig még nem csalódtam, ezt a szerepet is remekül hozta.

2018.02.17 andras411

Furcsasága és szokatlansága okán biztos, hogy ez a film nem való mindenkinek, de aki szereti mozgóképes csemegéket, az új és izgalmas hangokat, akkor az mindenképpen nézze meg.

2021.02.12 DReyy10

Amikor a dánok pszichológiai thrillert rendeznek, akkor általában sikerül újraértelmezniük a zavaróan furcsa, illetőleg ijesztő dolgok fogalmát, és ez a film is egy kiemelkedően jó példa erre.

2016.05.15 Pető

remekül megrendezett film egy igazi filmes klasszikus alapfelállással: a főhős kikerül a megszokott közegéből, és kénytelen szembenézni a számára nagyon kényelmetlen helyzetekkel és emberrekkel. frenetikus film.

A film összbevétele 70 059 dollár volt (imdb.com).

Fargo
2014