Fűrész

Saw

Egyik kedvenc

Egy fantasztikus sorozat első része, megalapozza az egész történetet, izgalmas, tele csavarokkal, végig fent tartja a néző érdeklődését és kíváncsiságát.

2015.02.13 ChrisAdam

Nem rossz film, kellemesen csalódtam. Van benne kakaó, pörög rendesen és végre van valami plusz, valami új a műfajban.

2023.10.06 ww2003

0.5 rész

Az első rész 0.5 részéig néztem ezt a „filmet”. Sztem láttam mind a 10 részt, meg még a következő 10-et is. Súlyos lelki sérült lehet az, aki ilyenféle „alkotásokban” leli örömét. De hát nagy az Isten állatkertje, ugyebár.

2020.06.01 freeman

király film

2017.03.12 levus02

Általában a paranormális horrorfilmeket szeretem jobban, de megnéztem ez is , és azt kell hogy mondjam a maga "kategóriájában" helyt áll. Jól van összerakva, látványos, de leginkább a cselekmények kötnek le benne, hogy "mi fog történni?". Szerintem érdemes megnézni.

2015.08.10 Petya1995

ez a horrorfilm a legjobb a világon . nincs emberfeletti ,paranormális jelenség, csak az emberi kegyetlenséget mutatja be és hihetetlenül jól kapcsolódnak össze a részek . a Kedvencem .

2015.03.20 BloodyMary

A Fűrész nagyon szeretne okos filmnek tűnni, hogy értékeljük, amink van, meg hogy mennyire lehet egy civilizált embert egy teljesen beszűkült állattá redukálni, amikor életveszélyben van, csak az a gond ezzel, hogy kivétel nélkül mindenki belemegy a ... Több

2015.01.28 encike

A Fûrész sorozatok nálam viszik a pálmát horror kategóriában. Persze kell hozzá gyomor mert véres jelenet van benne bõven de mégis ez a hangulat, ez az ábrázolásmódja az embernek és az ösztöneinek egyszerûen lenyûgözõ! A szereplõk egytõl egyig tökéle... Több

2015.03.31 trueblood

A negyedik részig működött a Fűrész sorozat, és megkockáztatom,hogy nekem a 4. rész tetszett a legjobban. Nem csak a kínzás és az ijesztőbbnél ijesztőbb helyzetek voltak porondon, hanem rendesen figyelni kellett mert összevissza csavarták a legvégét.... Több

2015.03.25 timeamarton93

Nagyon érdekes történet, tele csavarokkal, mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

2015.01.27 Cintia

Eléggé beteg film, de kövezzetek meg, igaza van a papinak :))) Jól megleckézteti azokat, akik öngyilkosak vagy más bűncselekményt követtek el :))

2015.01.28 palacsinta

3 részig bírtam. Igaz, nem szeretem a horror filmeket, de adtam neki egy esélyt. Kétség kívül, tökéletesen van felépítve, de nekem túl erős, lelkileg megviselt.

2015.01.26 Ata

Nekem ez túl sok, túl sok vérrel és kínzással. Nem bírtam végignézni.

2015.03.11 zsanett1231

Valóban sok a kegyetlenség, de aki szereti az ilyen filmeket annak kötelező darab. Sajnos az újabb részei már nem adják át úgy azt a hangulatot, mint az első rész, de azért egyszer meg lehet azokat is nézni.