Fűrész 2.

Saw II

2015.12.29 Luxury

Nekem nagyon tetszik az összes rész. Nagyszerű a sztori, különösen jól lehet rá építeni horror film terén. Mindig van benne valami nagyszerű csavar! 5 csillag

2018.03.11 silverkesh

Jó lett, tetszett a macska-egér játék a nyomozó és Fűrész között, a végén pedig, hogy a fiú túlélte, nem neki kellett meghalnia az apja bűneiért. Kicsit véresebb már, mint az első, de nem lett rosszabb sokkal. :)

A legenda folytatódik, és megállíthatatlanul büntet, leckéztet kiraós, mikor már mindenki azt hitte, hogy a rémálom véget ért. Kihagyhatatlan darab, egy már bevált koncepciót sikerült lenyűgözően tovább gazdagítani!

2020.05.27 freeman

béna szinészek,közepes

2015.01.26 Sindyke

Az összes rész hasonló alapú, de a szörnyű kínzások mindig különböznek ettől olyan izgalmas :)

2015.09.29 Cercei

Ez is egy olyan film, amiből elég lett volna éppen egy. Az elsőben még volt valami újdonság, ami felkavarta a horrorok állóvizét, de ez a második rész elég sovány lett, ráadásul a film végi dramaturgiai csavar nettó hülyeség, és teljesen logikátlan. Közepes? Legfeljebb!

2018.01.16 lendvaicsaba

Szerintem ez egy jó folytatás. Egy magasabb szintre emelte a mészárlást és a már közismert "játékot" láthatjuk benne,a különböző eszközökkel. Próbál igazságot szolgáltatni, kicsit furcsa módszerekkel.

2016.05.25 Kiss Gábor

Most sikerült olyat csinálni ami az első rész is felülmúlja.