Good Will Hunting

Good Will Hunting

2015.09.12 Meeroz21

Ez a film valahol az elmegy és az inkább jobb, ha elkerülöd között van. Tehát jobb, ha kihagyod, mert bukta az egész. Semmi értelme a filmnek és veszteni se vesztesz vele semmit, ha kihagyod. Sőt szerintem jobban jársz.

2015.11.01 FilmesPéter

Nagyon szerettem ezt a filmet régen, amikor még láttam. Damon és Affleck is nagyon jól műkődnek a filmben, de számomra Robbie Williams a legjobb. A filmnek nagyon jó története van, érdemes megnézni.

2015.12.20 fazsuzso

Nagyon ütött a film, minden szempontból kiváló. Abszolút favorit. Jó a rendezés, a karakterek, a történet és főként a tartalom, a mondanivaló. Elgondolkodtató.

2016.01.05 [email protected]

Annak ellenére hogy sokan istenítik a filmet nekem vontatott és sokszor unalmas volt. Az igaz hogy van mondanivalója és érzelmileg hat de összességében lehetne pörgősebb.

2016.04.25 Macko

Elgondolkoztató igazi dráma, aminek van egy különleges hangulata és nem mindennapi története. Matt Damon nagyon jól alakít benne, számomra bizonyította színészi tehetségét.

2017.05.22 NLHF

Számomra elgondolkodtató, hogy a lelki sérelmek, traumák mennyire hátráltatják az embert. Ez a film erről szól, illetve hogy hogyan bontakozik ki a főhős, ha bátorítják, lehetőséget kap rá.

2015.02.16 pilla92

Nekem kellemes meglepetés volt a film. Nem mondom, hogy nem voltak unalmas, közhelyes részei. Szóval nem remekmű, talán nem is annak készült, de nézhető. Nekem Robin és Matt párosa tetszett benne a legjobban. A romantikus vonal nem sült el valami jól... Több

2023.04.29 Juli@

Imádom film kategória

Nálam a top tízben! Mert a story, a szereplők és minden tökéletes! Csak csupa nagybetűs jelenet! Nem tudom nem nézni, újra és újra!

2016.06.16 notimoni

Alapvetően jó film, csak néha modoros, klisés, közhelyes, ez számomra levon az értékéből. Sosem voltam Matt Damon rajongó, de egyre több filmben tetszett a játéka, ahogyan itt is. Érdemes megnézni.

2015.02.10 James Pond

A szereplő gárda miatt is már kötelező darab. A két ifjonc Damon és Affleck akik a forgatókönyvet is jegyzik, megérdemlik a sikert. Williams pedig hozza a zsenialitását. Csak egyszer kell megnézni és biztos lesz következő alkalom.

2014.10.22 juliS

Ez az egyik legjobb dráma, amit valaha készítettek. Maga az alaptörténet már-már sablonosnak mondható, de nem is ez adja meg a film igazi értékét. A szereplők részletes kidolgozása és a színészek átélése teszi igazán lenyűgözővé a filmet. A hétköznap... Több

2015.11.30 ZsozS

Rendkívül őszinte és mélyreható alkotás, mely egyszerre jeleníti meg a zsenialitást és önmagában a dolgok egyszerűségét. Robin Williams egyik legnagyszerűbb alakítása.

2022.04.26 Lovas János

Szerintem nincs mit mondani. Zseniális színészi játék. Igazi, vérbeli, profi színészekkel. Mondanivalóval, jó háttérrel (forgatókönyv, rendezés stb.).

2014.10.19 Toncsi

A film végkimenetele megjósolható, és persze Will Hunting zsenialitása is szürreális. Ennek ellenére 5-ből 5-öt adok neki. Egyszerűen lenyűgöző, hogy mennyire jól ábrázolja az egyes szereplők egyéniségét és a köztük lévő kapcsolatokat. Az élet nagy k... Több