Good Will Hunting

Good Will Hunting

2023.08.27 Ergit

Mindenkinek kötelessége kihozni magából a legjobbat, tehetségét munkába állítani, mert nem véletlenül kapta, ha kapta! Ez is próbatétel!

Damon és Williams jutalomjátéka.A szegény melósfiú és az életunt pszichiáter összecsapása.Érzelmek valódi kavalkádja ez az alkotás....Mindenki mást akar... Csavar a sztoriban,persze azért reméltem hogy így lesz! Ajánlott kategória.

2017.10.26 indingo

Sajnos manapság egyre kevesebb ilyen film készül. Remek történet, hiteles alakítások, remek színészek. A táblán a matematikai feladványt megfejtő jelenet máig előttem van.

2020.08.18 csd

A mélyebb vizek felé

Nem tudom megszámolni, hányszor néztem meg ezt a filmet, és a mondanója számomra mára már rém egyszerűvé vált, ugyanakkor a mai napig fel tudom idézni, hogy milyen hatást keltett bennem, amikor először láttam a Good Will Huntingot. Ritkán használom ezt a szót, de kétségtelenül egy alapműről van szó. Abban az értelemben, hogy az ember ízlésvilágát el tudja vinni abba az iránya, hogy érdeklődése a drámaibb és művészi filmalkotások felé is érdeklődést nyújtson. A történet maga a legfinomabb megfogalmazásomban is pusztán "aranyos", és ezt igyekszem nem cinikusan érteni, de atyaég, amilyen nyers és brutális filmek születtek szinte ugyanebben a témában, a Good Will Hunting valóban csak a felszínt karcolja. Érezhető benne egy nagy adag kompromisszum, amivel tényleg nincs baj. Mindenkit csak arra tudok buzdítani, hogy nézze meg ezt a filmet, de ne álljon meg itt.

2016.05.19 Yosihiro

Remek film érzelmekkel és emberi jelemkkel érdmes megnézni. R. Williams óriási alakításával azt hiszem kihagyhatatlan klasszikus. Üdv Yosi

2015.05.13 rbernadett

Mindig nehéz véleményt mondani egy olyan filmről, amit a kedvencemnek titulálok. Röviden elégnek érzem azt a magyarázatot, hogy "a kedvencem" és úgy érezem, hogy ebben minden benne van, ami számít. Ha el tudnám mondani, hogy miért a kedvencem, már ne... Több

2018.01.21 mamiéstöti2

Egyedülálló és rendkívül életigenlő alkotás. Ha valakinek önbizalomhiánya van vagy padlón van ehhez a filmhez bátran nyúlhat.

2017.07.08 Deku

Remek volt ahogy az egész film egy furcsa módon hat a nézőjére. Egyszerűen magába szippant. Hát ennél jobb nem is kell. Tele volt azzal amit én nagyon előnyben részesítek egy filmben méghozzá az értelmes a sztori.

2015.05.06 ZeroHero

A nagy önismereti/filozofálgatós filmek legjobbika Klasszis színészekkel, s bár a szöveg klisének hat, de mond is valamit. Még az öncélú káromkodás se árt ennek a filmnek, mert pont így jó. Minnie Driver (Skylar) RULEZ- a játéka is szimpatikus. :D 10/7-8 mert jó és lassan klasszikus lesz.

2019.09.16 Ms. Akárki

Nagyon érzelmes és egyben nyomasztó film is volt. Ritkán nézek ilyen stílusút, de Robin Williams remek játéka miatt muszáj volt megnéznem és nem csalódtam benne. Kicsit lassú és nyomasztó, de végletekig tanulságos film. Mindenképpen érdemes megnézni.

2019.07.09 HercegPeter

Alapfilm, én ennek ellenére még csak most láttam először. Ahhoz képest, hogy két huszonéves srác írta a történetet az tökéletesen van felépítve. A története mélyenszántó és gondolatébresztő. Az alakítások elképesztően jók, kifejezetten Robin Williams... Több

2018.05.21 dailyfilmsan

Mélyenszántó egy film. Szegény Robin Williamstől mindig a sírhatnék kúszik a mellkasomba nagyon tetszett ebben a filmben is a karaktere. Remek párbeszédek vannak benne, Bár azt nem ellenőriztem hogy Will minden kiejtett lexikális mondandója helyes vagy sem.

2019.02.22 Norbert93

Azt kell mondjam sajnálom, hogy nem láttam a filmet hamarabb. Egyszerűen zseniális, elgondolkodtató és igényesen poénos. Talán a filmbéli világ legnagyobb zsenije egy építkezésen tengeti a napjait és néha napján ha takarít az egyetemen, akkor felsőfo... Több

2016.09.20 puffancshercegnő

Mikor először akartam megnézni, elég fiatal voltam, nem igazán voltam abban a korban, hogy értékelni tudjak egy ilyen filmet. Miután felnőtt fejjel ültem neki megnézni, teljesen más kép alakult ki benne róla. Ez egy olyan film, amiben mindenki magára... Több