Good Will Hunting

Good Will Hunting

2021.09.21 Ildikó Bacskai

Őszintén bevallom, a Jay és Némabob c. filmben hallottam először a Good Will Huntingról, emiatt egy megmagyarázhatatlanul gagyi előítéletem volt, és évekig kihagytam a filmet, ami nagy hiba volt. Matt Damon, Ben Affleck írói szerepben nekem szintén s... Több

2022.11.07 Gyorvik

Az ikonikussá lett film támpontot próbál adni az idejében még fel nem ismert rejtett tehetség kései kibontakoztatásáról. A matematikai zseni és minden allűr és egyéb, ami ezzel a személyiséggel jár együtt, az utóbbi időkben kezdett meglehetősen tipik... Több

2017.11.20 Bazzzsi

Imádom a rejtett tehetségekről szóló filmeket. Nagyon magával ragadó a film története, aprólékosan kidolgozott sztori. Sok múlt a szerencsén is a srác esetében.

2018.04.26 TomÁcs

A legjobb szereposztású filmnek tartom. Történetben is kifejezetten érdekes, sok bölcsesség is elhangzik benne, érdekesek a karakterek, Csak ajánlani tudom.

2018.12.28 VvV

Remek film. Nem lehet belekötni. A szereplők, az ő alakításuk, maguk a karakterek és a történet is is egyedülálló.

2016.11.02 hsanya182

Nagyon jó önismereti, pszichológiailag érett párbeszédekkel teli alkotás. Párkapcsolati témákra éhezőknek is kedvenc lesz. Egyetemistáknak kötelező alkotás is lehetne, nagyon jól magával húz a sulis évek időszaka. Hatalamas szinészi alkotások, nagyon jó párbeszédek, szituációk mozgásba tartják a filmet.

2018.07.28 Norbi

Nagyon jó történet. Kicsit tipikus mélyszegény fiú,aki feltörhetne témája van, de a karaktereket megspékelték az egész hangulatot. Nagyon izgalmas szellemi harcok szemtanúi lehetünk.

2017.07.31 Lonka

Imádtam, amikor Matt Damon sutyiban megoldja a matekpéldát. Nagyon pezsdítő film, küzdésről, akarásról és barátságról. Nagyon jó filmet raktak össze.

2021.01.31 rainman

Értem, de nem értem. Tudom, hogy ez a film „lökte” be Matt Damon és Ben Affleck karrierjét, hisz a közösen írt forgatókönyvük Oscart ért, (mint ahogy Robin Williamsnek is a mellékszerep), de véleményem szerint ez a film közel sem érdemel akkora rajon... Több

2019.04.06 MidoD7

Amolyan laza, de nézhető kategória. Ami persze nem jelenti, hogy rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2018.08.23 kevelin

matt damon és ben affleck karriere számomra itt kezdődött. ez a film zseniális. a srác küszködései, az iskolázottlansága ellenére hatalmas tudással és intelligenciával rendelkezik, Robin Williams pedig itt is fantasztikusat alakít.

2015.05.04 Milanman

Zseniálisan megírt film az emberi elme diadaláról, a barátságról, az élet nagy döntéseiről, fantasztikus színészek tolmácsolásában.

2018.08.27 Bizsu82

Klasszikus, időtálló film kiváló szereposztással. Többször is nézhető. Kár, hogy manapság kevés ilyen filmet „gyártanak”. Kiváló szórakozás volt, ajánlom mindenkinek!

2015.02.01 Curacao86

Életszagú, érezhető vígdráma, kíváló színészek tolmácsolásában.