Good Will Hunting

Good Will Hunting

2019.01.04 szabomarc

Számomra a Ben Affleck és Matt Damon karaktere közötti baráti kapcsolat nagyon tetszett, hogy egymás javát akarják mindig mind a ketten. A történet jó, szép, leköti az embert, mindenkinek ajánlom a filmet.

2018.07.30 czerik

Matt első nagyobb szerepe, amiben szinte remekel. A film is élvezhető, érdekes történet. Ajánlom.

2019.11.19 De Matt

Nagyszerű film egy zseniális képességekkel megáldott fiatalemberről, aki társadalmi helyzetéből kifolyólag nem az őt megillető helyen tengeti életét. Környezetéből csak akkor tud kilépni, amikor felfedezik képességeit, és két pártfogója (egy egyetemi... Több

2016.02.08 doroffee

Nagyon szépen megírt, megható történet az élet által elénk vetett döntési helyzetekről és emberi kapcsolatokról. Tetszett.

2016.04.20 D. Shaday

Sokáig azt hittem, hogy ez a film egy szentimentális közhelygyűjtemény, de mikor megnéztem, nagyon kellemesen csalódtam. Elképesztően hiteles és komolyan vehető dráma kiváló színészi alakításokkal. Nagyon életszerű és megható.

2019.04.25 iq.csabi

Nagyon megfogott ez a film. Jó karakterek, jó sztori, és rendkívül egyedülálló az egész.

2017.01.24 Olivér Rózsa

Zseniális film. Nagyon szeretem, értelmes párbeszédek vannak benne a színészi játék külön élmény szóval érdemes eredeti hanggal nézni. Egy cseppet sem unatkoztam rajta.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Az egyik kedvencem. Remekul bemutat mindent, amit nem csak Bostonban kellene megtanulnia az embereknek, hanem mindenhol. Vagyis azt, h nem az teszi az embert, h hol pecsetelik a diplomajat.. A szerelmi szal annyira erzelemdus es annyira lehet erezni minden pillanataban a dillemat, hogy szinte robban a feszultseg. Aztan a filmben robban is...

2017.01.25 Gábor Rózsa

Zseniről szóló Zseniális film. Ez tipikusan, olyan, amit nagyon szeretünk nézni, mi közönség tagjai. :)

2015.05.12 hejnekem

Gyönyörű film, ami megérinti mindeninek a szívét. Egy nagyon szép történet, amit egy csodálatos ember mondd el. A színészek elképesztő teljesítmény nyújtanak, ők a film legfőbb erősségei. A vége előrelátható, de így volt tökéletes.

2015.10.27 fcbnandi

Korábban egy másik filmből hallottam a Good Will Huntingról és akkor meg is néztem és nem csalódtam, mert nagyon jó volt. A napokban ismét elő fogom venni és megnézem.

2017.02.01 Hedy0809

Nagyon tetszett a film! Az emberi kapcsolatok,bizalom,barátság... Hosszú,de minden percét megéri. Remek alakítások,Robin Williams nagyon tetszett a szerepben. Ajánlom!!!

2016.11.05 Tibor1114

Szkeptikus voltam mikor elősször láttam de odaragadt az álam a földhöz.Isteni dráma hatalmas alakításokkal. Nagyon tetszik a sok csavar.CSak ajánlani tudom.

2015.07.29 Fildi

Pszichésen, érzelmileg megfogott a film, ami annak is köszönhető, hogy nagyon élethű a színészek alakítása és remek a történet. Klasszikus, mindenkinek ajánlani tudom.