Gurotesuku (2009)

Gurotesuku

Eszter387282   2022. 03. 18.

Abszolút nem volt rossz film, még csak különösebben gyomorforgató sem, nem volt feleslegesen elnyújtva, nem éreztem öncélúnak. A vége tényleg kicsit groteszk, én nem így fejeztem volna be, de egy nevetséges momentumtól eltekintve befogadható.

HE7EDIK   2017. 08. 27.

Hát ez a film tényleg groteszk. Próbáltak neki valami történet formát adni, mégse másfél óra színtiszta gyomorforgatás legyen, de ez a film tényleg csak a legbrutálisabb horrorokon nevelkedett embereknek ajánlott. Én sok aberrált dolgot láttam már, d... több»

Zsolt Zsolt   2021. 10. 01.

Szerintem nagyon kemény horrorfilm, amit kemény idegzetűeknek ajánlok. Csak egy idióta, elmebeteg állat képes ilyen cselekedetekre. Jó lenne, ha a valóságban a pszichopata állatok eltűnnének a Föld színéről.

Ronin   2016. 03. 08.

Borzalmas film. Annyira kegyetlen, idegtépő és hányingerkeltő, melyhez korábban még nem volt szerencsém. Nem ajánlatos vacsorázni előtte, mert az egészen biztosan a padlón landol a képkockák hatására.

Zsófi Nézhetetlen  2018. 01. 11.

Rengeteg horrort, csonkítós, brutális filmet láttam.. De ez.. Végig néztem de ez nekem valahogy átlépte az ingerküszöbömet.

TPetty   2016. 06. 09.

Az én gyomrom sok mindent képes befogadni, de ez a film túlmegy minden határon. Nem csupán azért, mert a vizuális hatáskeltésre fókuszál - minimális kommunikáció zajlik, hanem mert igazából nincs mondanivalója, nincs üzenete. Nem szól semmiről. És mindezt gusztustalan módon teszi.

Danyelo   2021. 01. 15.

Szerintem hozza a címet, és igen, valóban beteg, de csak film. Valószínű azért készült el, mert van rá igény, de ez csak egy vélemény.