Talpig fegyverben

Guns Akimbo

A film összbevétele 968 575 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 9 177 490 forintot termelt. A hazai mozik összesen 5 759 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

"Jason Lei Howden egy rendkívül tehetséges filmes, aki a Guns Akimbóval egy olyan közönségfilmet készített, mely eredeti, friss és mely egyedülállóan érdekes karaktereket vonultat fel. A forgatókönyv elolvasása után azonnal beleszerettünk a Guns Akimbóba" - méltatta a rendezőt a film egy producere, Joe Neurauter.Szerző: hp

A film producerei Cannes-ban értékesítették a Talpig fegyverben forgalmazási jogait, ahol a filmtervet a Ha/Ver és a Deadpool elegyeként jellemezték.Szerző: hp

Jason Lei Howden négy év kihagyás után tért vissza a rendezői székbe. Legutóbbi alkotása a kult-klasszikussá vált Halál metál volt.Szerző: hp

A Talpig fegyverben világpremierje 2019. szeptember 9-én volt a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon. Szerző: hp

A Talpig fegyverben vegyes kritikai fogadtatásban részesült. A film jelenleg 64 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2020. január).Szerző: hp