Re-cycle

Re-cycle

Gwai wik

A fiatal írónő új könyvére készül, amelynek címe, a Holtak Földje lesz. Ám az írás egyre nehezebben megy, úgy dönt letöröl minden vázlatot a számítógépéről, és újra kezdi az egészet. Ekkor találkozik egy furcsa nővel, és elkezdenek valóra válni az eddig leírt gondolatai. Egy új világba kerül, ami minden eddiginél rémísztőbb. Nehéz eldönteni mi a valóság és mi a képzelet játéka. Ez a párhuzamos világ a Holtak Földje.

Ország: Hongkong, Thaiföld
Premier (HU): 2006.12.21.

2024.04.13 Interfectorem Sabnock

Egy horror köntösbe bújtatott fantasy!

Oxide Chun Pang és testvére, Danny Pang írták és rendezték jelen filmünket! Nekem már a hangulata és szürkés, borongós színvilága az első percektől bejött... Önfelismerés, lelkünk rendbe tétele, önmagunkkal, hibáinkkal való szembenézés, egy szürreáli... Teljes kritika

2019.02.09 Márton

a nap véleménye

Egy szívbemarkoló történet, horrorköntösbe bugyolálva

Nem tartozik a szívem csücskébe az ázsiai filmek, de az vitathatatlan tény, hogy vannak kiemelkedő alkotások, amiknek sajnos a legtöbbje az ismeretlenbe vész el! Évekkel ezelőtt találtam rá eme kiemelkedő ázsiai remekműre, ami hogy őszinte legyek, en... Teljes kritika

Az egyik rendező, Oxide Pang azt nyilatkozta, hogy ők nem akarják megmondani, hogy az abortusz helyes vagy éppen helytelen dolog.Szerző: Interfectorem Sabnock

Az ázsiai kritikusok szerint a film abortuszellenes üzeneteket hordoz.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film mozis bemutató dátumai: 2006. július 1., Hongkong; 2006. július 6., Szingapúr és 2006. július 14., Tajvan.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film forgatási helyszíne Hongkong és Thaiföld volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film forgalmazó cége a Matching Motion Pictures és a Universe Entertainment volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

(2016. 05. 01.)
Összességében érdekes alkotás a Re-cycle, szerintem egyszer nézős, mert nem sikerült olyan eredetire, mint a rendezőfivérek előző filmje, de próbát lehet vele tenni, a végéről pedig lehet vitatkozni. 5/10 Több