Gyilkos elmék

Criminal Minds

2016.07.31 Kardos

Zseniális sorozat. Nagyon tetszik. Mindig nézem ha tévében megy. Nagyon izgalmasan kanyaritja végig a szálakat. Zseniális ahogy a bűnözőkön keresztül megismerheti a néző önmagát és a környezetét is ha úgy vesszük. Összességében nagyon élvezetes mindig a sorozat.

2015.11.08 Niki19

Tökéletes ez a sorozat azok számára, akik imádják a nyomozással és rejtélyekkel teli izgalmas sozozatokat. Magával ragadó az egész évad. Csak ajánlani tudom mindenkinek

2015.06.20 Kellangy

Szokásos nyomozós sorozat, de nagyon érdekes esetekben nyomoztak, végig akciódús, izgalmas, nem válik unalmassá. Én a kedvenc szereplőm miatt is néztem, jó kikapcsolódás munka után, ha izgalomra vágysz, ajánlom.

2016.08.02 Fanni11

Ez egy nagyon jo sorozat a maga fajtajaban! Izgalmas persze vannak benne unalmasabb es erdekesebb reszek is!!! Ajanlom nagyon jo nyomozos sorozat!!!

2015.05.27 Sissy

Imádom ezt a sorozatot. Láttam az összes évadot, de mégis minden nap megnézem a sorozatot a Tv-ben. Izgalmas, élvezete, jó a történet és imádom a bűnügyi-helyszínelős történeteket.

2015.08.28 avocados

Eléggé megkopott már a sorozat, pedig az alapötlet jó volt, a sorozat indulásakor mindenki profilozó akart lenni. Az a baj, hogy az évadok során semmi nem változott a részek így monotonná váltak, nem jött az újdonság.

2015.02.13 NagyThor

Sosem lehet rajt unatkozni! Imádom! Ha unatkozol nézz bele mindjárt lesz programod! :) Sok éve megy már, de nem tud megfáradni, mindig kitalálnak valami újat az alkotók, amivel folyamatosan le tudják kötni a figyelmed.

2015.10.30 Toncsi

Van abban némi igazság, hogy a sorozat fénye mostanra jócskán megkopott, bár elég nehéz megmondani, hogy mi változott. Talán épp az a baj, hogy semmi, annyi kitétellel, hogy ma már sokkal kevésbé izgalmas, mint a korábbi évadokban. Az ilyen krimikkel mostanra tele lett a padlás, egy ideje kiszálltam.

2018.03.31 Vrpp

Szerintem láttam az összes részt. Némelyik tényleg nagyon felkavaró volt lelkileg, mert volt pár hasonló, megtörtént eset. Nagyon izgalmas volt minden rész, a szereplőkkel történő dolgok voltak a legfelkavaróbbak számomra, mert megkedveltették magukat velem.

2015.02.13 vevyy

Véleményem szerint aki szereti a krimit az nem fog ebben sem csalódni. Tetszik, hogy minden hasonló stílusú bűnüldözős sorozat más-más oldalról mutatja be a szereplők munkáját. Ebben a profilozással kapják el az elkövetőket. Érdekes, izgalmas. A kara... Több

2015.02.05 manoarc

Hihetetlen, hogy ennyi évadnyi új ügyet tudnak kitalálni és még mindig nem unalmas. Briliáns sorozat :) mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon tetszik hogy folyamatosan ismerjük meg a szereplők magánéletét és múltját. 5* :)

2015.04.03 szabo0421

Nagyon jó sorozat nekem az egyik kedvencem, tetszik benne a sok idézet ami minden rész végén szokott lenni :D Elég ügyesen nyomoznak :D

2016.07.17 orsolya1004

Rengeteg különböző bűnöző elmét mutat be a sorozat. Érdekes történetek, a legtöbb rész az előzőek nélkül is élvezhető. A nyomozók is szerethetőek. Összességében szerintem a legjobb a maga műfajában.

2014.12.27 acey

10 évad nem kevés, pláne nem egy epizodikus kriminél. Az első évadokat még nagyon bírtam a jól megírt karakterek és az izgalmas ügyek miatt, de mostanra már csak egyfajta kötelességből követem, és ha egy-egy rész kimarad, igazából az sem nagyon zavar... Több