Gyilkos elmék

Criminal Minds

2024.04.23 Gyorvik

Valóban, a kriminalisztika a néző előtt még nem ismert (vagy nem is létező) módozatait próbálja szemfényvesztő módjára a publikum elé tárni a kolléga által leírt szabatossággal.

2018.12.13 harnas1207

a nap véleménye

Elme gyilkosok

A Gyilkos elmék egy nagyon különleges sorozat. Első ránézésre egy igényes sorozat, keményebb és összetettebb történetekkel, mint bármely más krimis társa. Azonban ha kicsit megpiszkáljuk a felszínt, akkor egy nagyon irritáló maszlagot kapunk. Szeret... Teljes kritika

2022.03.16 JRD

A nagy kedvenc...

Minden, ami nem szokványos krimi, azt szeretem. És ez valahol nem szokványos. A profilozás ma már nem jár gyerekcipőben, fontos tudományág a rabló-pandúr játszmákban. Ez a sorozat pedig a profilozásról szól. Minden egyes epizód egy idézettel kezdődik és azzal is záródik. Egy felvetéssel és egy következtetéssel. A krimik, a talányok kedvelőinek kötelező darab ez a sorozat! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Az elején nagyon kedveltem ezt a sorozatot viszont szép lassan azért belefáradtam mindig ugyanabba a sablonos bűnügyekbe amit színre hoz. Ezt leszámítva érdemes belenézni.

2019.08.25 Ms. Akárki

Matthew Gray Grubler karakterét imádtam benne főleg a zseniális eszével. Kicsit ugyan antiszociális de épp ettől olyan szerethető a karakter. Nyomozások igazán izgalmasak és látványosak az üldözések. Az első két évadot mindenképpen érdemes megnézni.

2016.03.27 Alexa

Izgalmas tortenetek, szuper profilozok, porgos akciok. A karaktereket nagyon jol eltalaltak, igazan elvezheto sorozat.

2015.01.30 Dodi

Mindig figyelemmel követtem a sorozatot, de csatlakozva az előttem szólókhoz, valahogy a sorozat elhanyatlott, de egyébként nagyon jók a karakterek és a fordulatok is.

2017.01.03 Gigi

Abszolút toplistás, nem csak az ügyek, a nyomozás, hanem a csapat miatt is.

2018.03.22 hackerjulcsi

Ez egy nagyon para sorozat. Volt, hogy nem tudtam aludni egy-egy epizód megtekintése utána - talán ebben rejlik az a hatalmas vonzereje, ami miatt mégis folyamatosan néztem régebben... :)

2018.08.17 authorgirlll

Ahhoz képest, hogy a sorozat egy fajta bűnügyekre koncentrálódik teljesen élvezhető a történet. Nincs benne személyeskedés a főszereplők részéről, csak annyit tudunk a hátterükről amennyit feltétlenül kell.

2015.05.22 Laci000

Egyik kedvenc sorozatom. A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan alakítják. Az egyes epizódok pedig mindig izgalmasak, sokszor sokkolóak is.

2016.11.15 goat2000

Ez egy kiemelkedő krimi sorozat, minden egyes része izgalmas. Elég egyedi gyilkosságok vannak benne és nagyon tetszik a megközelítése a sorozatnak.

2015.06.29 Buborék

Nagyon jó sorozat, az egyes epizódok izgalmasak, fordulatosak, már néha elég félelmetesek is tudnak lenni. A színészek nagyszerűek és nagyon jó karakterek is lettek kitalálva!

2016.04.04 Gergely Varju

Érdekes ötlet, izgalmas epizódok. A látható hibák kapcsán ritkán tépné az ember a haját, így kifejezetten szórakoztató. Nem több, nem kevesebb. Ellenben a legtöbb ilyen ötlet egy idő után kifárad, a sablonokat már megismerjük, unalmassá válik. Ezzel ezen a szinten számolni kell.