Haláli hullák hajnala

Shaun of the Dead

2016.04.29 ukla

Ez az egyetlen zombis horror vígjáték film ami nézhető és lehet rajta nevetni.Ez a két bolond brit humorista nagyon szórakoztató.Imádom minden filmjüket.Az akciókat is szépen kidolgozták, és egy ilyen szedet vedett csapatot összeszedni nem könnyű.A kedvenc jelenetem mikor a Quen dalára agyon verik a bár tulajdonost.

2015.05.29 sonyxxx

Egy igazi klasszikusa a zombis filmeknek, amit Simon Pegg és Edgar Wright játéka tesz igazán naggyá és felejthetetlenné. Ez igazából egy paródia, ami nagyon viccessé sikerült, az abszurd történetével, a zenéivel, a remek hangulatával. Remek szórakozás volt számomra.

2016.07.19 Bog1

Hát ez még az éppen nézhető horrorvígjáték, hottorparódia. Egy nagy adag rágcsával, csokival, üdítővel nézhető csak. Pár napja bukkantam rá tévében. Hasonló paródiából inkább a zombielandet ajánlanám. Ebben még a színészek és a rendező is elég rossz.

2015.05.10 Szeky

A Haláli hullák hajnala annak ellenére, hogy csak egy paródia akar lenni, egy teljes értékű egész estés film. Vicces jelenetek, jó történet, jó színészi alakítások jellemzik, emellett nagyon részletesen ki vannak dolgozva benne a véres jelenetek is, ... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Tökéletes. Ennyi a véleményem. Csak tökéletes.

2015.11.03 Cptn_Cold

Nagyon szuper. Kellemes kikapcsolódás az egész család számára is akár. Igaz én barátnőmmel néztük ketten, de mindkettőnknek egyöntetű volt a véleménye, hogy ez fenomenális. Odatette magát a film és kész.

2016.02.10 Krisztian

Azt hiszem ez volt az első brit film, amin tudtam nevetni. Nem is egyszer, nem is kicsit. Ez a két pali együtt nagyon kretének. Kifejezetten ajánlott, ha kicsit fel akarsz vidulni.

2021.02.06 freeman

Király.

2015.01.28 encike

Ez a film egyszerûen óriási!!! Mindenkinek ajánlanám aki bírja a zombikat és nevetne egy jót. Zseniális poénok vannak benne :)

2015.03.19 ZsoltSon

A brit humor és az összeszokott páros olyan zombihorror-akcióparódiát eredményezett, mely után mind a tíz ujjunkat megnyalhatjuk. Tele van utalásokkal, cameókkal, agymenésekkel, és nem szabadna neki ZS-kategórián felülre jutnia, mégis sikerfilm lett elmés megoldásaival.

2015.01.23 Maddy

Nekem tetszett. Néhány részlet igen nevetségesre sikeredett, de gondolom ez így volt jó. :D Voltak azért ijesztőbb részek is, de ez inkább egy vígjáték, mintsem horror. :D

2015.03.31 lexaa_95

Nagyon jó!! Humoros, mégis ijesztő részekkel tökéletes. Ekkora horror vígjátékot még nem láttam, őrült jó volt, bármikor újra tudom nézni!

2015.03.04 Hufi

Nagyon jó horror paródia. A film viccesen mutatja be a zord valóságot azzal hogy az emberek már úgy élnek mint a zombik, pedig a zombik még meg sem jelentek. Simon Pegg hozza a tőle megszokott humort.

2015.01.22 DarkLion

A Wright, Pegg és Frost-trió egy az egyben megalkották a tökéletes háromízű Cornetto-fagyit. Aki pedig nem tudja, most mire gondolok, nézzen utána, mert ez a film trilógiában teljesedik ki igazán.