Haláli hullák hajnala

Shaun of the Dead

2023.03.27 Gamehun638

Horror és paródia nagyon jó egyvelege

Tele van poénokkal, néha fárasztó, de kiadja magát. Szimpatikus szereplőgárda. A történet egybe van, minden kapcsolódik mindenhez. Szerintem a mai napig megállja a helyét a filmek között. Érdemes megnézni a Cornetto trilógia össze darabját. Én sokadjára is meg tudom nézni.

2017.09.17 SzFa

Az eleje elég jól indul. Van benne jó, egyedi és kifejezetten rossz poénok is. Remek kikapcsolódás ez a film, aki szereti a horror-vígjátékokat.

2016.04.24 D. Shaday

Tulajdonképpen a borzalmas magyar cím az egyetlen negatívuma, arról meg ugye a film nem tehet. Zseniális műfajparódia, amivel egy nagyon tehetséges alkotógárda mutatkozott be a nagyérdeműnek.

2016.10.22 vivikejencikelara

Öcsémmel néztük mindig és nagyon sokat nevettünk a zombis jeleneteken. A végén mikor a csávó kivan láncolva mint egy kutya , hát az nagyon vicces . A lapátos jelenet tuti. Csak ajánlani tudom, egyik legjobb horrorvigjáték!

2017.08.14 czigler.nora

Szerintem nagyon klasszul sikerült, vicces alkotás, bár a horror műfaji besorolást nem igazán értem. Akció-vígjátéknak nevezném, nem is akart más lenni...jó kikapcs :)

2016.05.21 wooderman

Egy ujabb horror vigjáték.Tele emberevő zombikkal, nagyon vicces jelenetekkel.Semmi ijesztő nincs benne, de annál mókásabb.A szereposztás nem érdemel külön szót, teljesen átlagos, nem is olyan jo, de nem is olyan hűdenagyonrossz. :) !

2016.01.21 kissjanos21

Igazi agyzsibbasztós vígjáték. Szerintem állati jó: humoros, vicces, nem elcsépelt poénokból áll, különleges. Amellett, hogy ez egy paródia, a Vaskabátokhoz hasonlóan körbelengi egyfajta tipikus angol légkör, ami különösen jót tesz mindkét filmnek.

2015.01.28 Laci000

Nagyon tetszett szerintem szuper film, jók a poénok.

2015.04.27 Mate

Ezt a filmet is rendesen megáldották egy magyar címmel... de ne hagyjátok, hogy ez elrettentsen titeket, az egyik legjobb horrorvígjátékkal van dolgunk, megunhatatlan jelenetekkel, kiváló színészekkel és komikusan sok vérrel.

2016.01.14 esfworld

Hát ez egy nagyon vicces film, szakadok rajta mindig amikor megnézem. Ez az Edgar Wright fiú nagyon tud valamit, ha minden filmje ennyire vicces. Vígjáték a köbön!

2020.08.21 BalogJoe

Röhögök!

Az összes horror-klisét nevetségessé tevő vígjáték! Imádom!

2015.07.11 moony5972

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2015.06.11 Tomi

Simon Pegg és Nick Frost újabb remek vígjátéka. A páros még mindig nagyon jól működik. A film is meglepően vicces, jól parodizálja a zombis filmeket. Aki nem látta még sürgössen nézze meg mert kihagyhatatlan

2017.05.02 Wolowitz

Az egyik legjobb horror vígjáték lett ez. Haláli poénokkal van tele és látszik, hogy nagyon nem akar komoly lenni a film. Az itt felsorakoztatott poénok nem kényszeredettek így könnyedén szórakoztat.