Harcosok klubja

Fight Club

2017.06.01 jencike1985

Amelyik filmben Edvard Norton és Brad Pitt is szerepel az csak jó lehet. Igen tükröt mutat jó pár embernek, azért is mondják sokan hogy nem jó a film. Pedig zseniális és értékelhető.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Mindenki imadja, en meg nem. Egyesek szerint nem ertem, pedig de. Egeszen egyszeruen nekem nem jott be es az elso 30 perc utan tudtam, hogy mi a "poen". Nortont szeretem, de ebben nem. Pittet szeretem, de ebben nem, barmennyire is jol jatsza ezt a laza modern kavbojt.

2017.01.21 Gábor Rózsa

Tipikusan azok közzé a filmek közzé tartozik, amiről semmit sem szabad olvasni az előtt, mielőtt megnézné az ember. Bátorítani tudok mindenkit, hogy nézze meg, mert egy remek mű a film minden másodperce.

2015.10.30 Niki18

Hú... elég kemény. Azt hiszem 15 voltam amikor láttam, szóval nem ártana még egyszer megnéznem. A színészek zseniálisak, a fordulatok hihetetlenek, és a mondani valója nagyon lényegre törő. Nekem nagyon tetszett (bár néha behunytam a szemem az unalmas részeknél)

2016.09.28 Ghotik

Időtálló, klasszikus thriller, ami fordulatos, érdekes és tanulságos. A szereplők válogatása profi. hitelesen alakítanak. A cselekménye nagyon izgalmas és egyáltalán nem sablonos.

2016.05.20 wooderman

Brad Pitt hatalmasat alakít ebben az akciófilben.Nem lehet rajta unatkozni.Örök klasszikus,zseniális szereposztás.Nagyon tetszett elejétől a végéig, mert nem hagytak unatkozni egy percig sem.Tele van a film izgalommal, akcióval,pörgős jelenetekkel.! Fantasztikus!

2015.01.24 Zsofi821

Félelmetesen jó alakítás nagyszerű színészekkel. Személyes kedvencem Edward Norton. Elgondolkodtató, a látszaton túlmutató, egyedi világnézetű film, minden kor számár van mondanivalója.

2015.03.01 pisti18

Nekem ez a film az egyik kedvencem,zseniális egyszerűen. Elvont,de egy egyben érdekes. Aki még nem látta szerintem ideje megnézni. Ha belegondolok,mi mindannyian klubtagok vagyuk,hiszen mikor dolgozni,vagy iskolába megyünk akkor is a harcosok klubjáb... Több

2015.02.28 ocso

Durva, nehezen emészthető film. Hangulatú kell hozzá. Izgalmas, de csak erős idegzetűeknek!

2016.04.21 raczdavidzsolt

Egyik kedvenc filmem. Remek görbetükröt mutat korunk fogyasztói. Ezek a szereplők szuperek s a filmet már többször láttam!

2018.12.28 lauralaura

Azt hiszem nem kell bemutatni a filmet, de az biztos, hogy nem elég megnézni és hogy minden alkalommal valami újra világít rá, és persze végtelenül elszórakoztat.

2019.04.24 Zoer8993

Hihetetlenül uncsi lett, és igazán vontatott sztorit adtak. Ezerszer jobb filmeket is megnéztem már. Ez közepesnek is rémesen gyenge alkotás. Nem tudom értékelni az ilyen semmitmondó történetet.

2015.10.27 fcbnandi

Nagyon imádom az ilyen jellegű filmeket. Film közben sokszor nem is tudtam, hogy mi van, de aztán rájöttem. Mindkét nagy színész jól játssza a szerepét. Többször nézhetős.

2015.05.03 Vitya

Kemény, szókimondó igazi akcióthriller, amelyben minden színész egy külön-külön zseniális karakter. A film végig leköt, egy perce sem unalmas. Edward Norton és Brad Pitt páros legjobb filmje.