Harcosok klubja

Fight Club

2015.04.18 Mate

A Harcosok Klubja egy egyedi, időnként vicces. időnként bizarr vagy épp bizarr módon vicces film olyan emberekről, akik egészen visszataszító életmódot élnek tele erőszakkal, mocsokkal és összeesküvéssel. Edward Norton és Brad Pitt alakítása Oscarra érdemes. A film vége talán az egyik legjobb és legmegosztóbb befejezés.

2015.11.02 [email protected]

Kemény, durva, reális film profi színészekkel és igényes rendezéssel. Nagyon hatásos, kell egy idegzet a film végignézéséhez! A szereplők egytől egyig meggyőzően alakítanak benne.

2015.10.04 Sodanth

„Apu elcseszett élete vagyok...”

Igen a Harcosok klubja, talán az ezredforduló egyik legjelentősebb alkotása. Nehéz dolga volt, ugyanis 1999 nagyon erős év volt, olyan filmekkel kellett versenyeznie, mint a Matrix, a Hatodik érzék, a Blair Witch Projekt vagy a hasonló történetű Amer... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Nagyon izgalmas, érdekfeszítő film! Kiváló színészi alakításokkal! Norton és Pitt is rendkívül emlékezetes alakítást nyújtott.

2017.02.01 Hedy0809

Ohh,imádom. Többször nézős,de mindig szuper. Pörgős,zsúfolt,de a legjobb értelemben. Fantasztikus alakítások és kiváló sztori. Az egyik legjobb!

2016.09.14 adamkatka

Kicsit ugyan kegyetlen és nyers a film, a tartalmát, a látványt és a mondanivalót tekintve, mégis egy nagyon nagy filmnek tartom, mert igazán egyedi és megismételhetetlen. Mélyre hat, és megragadja a nézőt. Első nézés után még hetekig agyaltam rajta.

2018.03.18 Rendszergizda

Nagyon meglepett ez a film, annyira okosan van megcsinálva, hogy teljesen kiszámíthatatlan vége és ennek köszönhetően film minden egyes pillanata le tudott kötni!

2016.06.23 postaslaszlo8

Ez egy kiváló film a maga műfajában, Brad Pitt és Norton fénykorában készült. Jó a csattanó is, egyszerre szórakoztat és meghat, nagyon jó mindenkinek ajánlom!

2015.06.30 padfoot8925

Egy tökéletes alkotás,a hideg ráz még mindig. Fergeteges film, oda vagyok érte ! Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja nem tud vele betelni.

2017.02.17 Acropolis

Komoly, kemény film, amiben nagyon sok jó, profi szereplő van. A színészek sokszínűek. Végig izgalmas, érdekes a film, egyáltalán nem a megszokott hangulatú.

2017.07.04 miklosvaridori

Örök kedvencem a Harcosok Klubja, egyedi és utánozhatatlan atmoszférája, szövege, milliője miatt. Magával ragadó, mélyen érintő történet. Erős idegzetűeknek.

2016.12.17 fazekasanett92

Minden idők egyik legmeghatározóbb és legütősebb drámája. Mélyre ható film, nagyon egyedi kidolgozással és dramaturgiával. Eszméletlen jó karakterek és mondanivaló!

2015.08.01 fagitta

Félelmetes hangulatú, lebilincselő thriller, egyedi atmoszférájú, sok erőszakkal, ezért gyengébb idegzetűeknek nem javaslom. Nagyszerű dramaturgia, és mélyre ható dráma.

2015.07.13 prongs2001

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.