Heidi

Deku   2017. 10. 25.

Tökre jól összerakták a színészeket ehhez a nem mindennapi izgalmat történethez. Rosszat semmiképp sem találok róla, hangulatos, aranyos és tökéletes lett.

sabnock666   2018. 08. 25.

Tudom sokan nem értenek egyet velem, de számomra ez a film nagy csalódás volt. Valahogy hosszúnak is találom, plusz nincs benne az az átütő erő, ami az ehhez hasonló filmekben megvan. Nézhető, de számomra könnyen felejthető!

grufa   2017. 02. 15.

Fantasztikus volt a szereplőgárda és egészen megilletődtem tőle. Tényleg. Néha a sírás kaparta a torkomat.

alien007   2016. 02. 09.

Szerintem ez egy viszonylag komplikált sztori, amire két órát hagytak ki, de még így is egész érdekesen irányították az eseményeket, a lényegre koncentráltak.