Motel

Hostel

2018.06.18 schvarz

Horror kategóriában abszolut hozza a műfaj elvárásait. Van benne rettegés, nagyon ütős és sokkoló. Mivel reális elemeket is tartalmaz még inkább odavág és magával ragad. Kategóriájában ott van!

2017.02.26 Hercegno

A Motel egy alapfilm igen rövid idő alatt kultuszfilmmé nőtte ki magát és nagyon sokak kedvencévé vált. Felhívja a figyelmet az emberi deviáns viselkedések mélységeire. Csak az nézze meg, aki bírja a kegyetlenséget.

2016.09.22 kecsaa

Elég beteg elme agyszüleménye a film és ezzel együtt igen jóra sikeredett, mondhatni, műfajában klasszikusnak számít. A legvéresebb, legkegyetlenebb horror filmek között van, amit valaha láttam.

2017.08.28 ocskol

Meglehetősen brutális és beteg fantázia szüleménye a Motel, tuti nem normális, akinek a fejéből kipattant ez az ötlet. Nekem egyébként nagyon tetszett, mert hátborzongató volt.

2021.10.27 Milan391349

Kevés film van, ami így megütött.

2015.11.07 VérAlex

Sokan lehúzták már ezt a filmet, nekem még is ez az egyik kedvencem. Valahogy pont az én ízlésvilágomnak való. Kissé már-már parodikus a sok vér miatt, de így is tetszik. Tetszik az, ahogyan Pozsonyt ábrázolják, még ha tudom is, hogy nem ott forgattá... Több

2015.05.06 BloodyMary

Nem is értem, hogy mi volt a rendező célja... ez a film egyáltalán nem félelmetes és a legkevésbé sem realisztikus. Van pár közepesen élvezhető lírai jelenet a nagy európai utazásról, de maga a cselekmény pocsék. Egy mondatban összefoglalva ennyi: ro... Több

2017.05.24 Zsófi

Alap film ebben a kategóriában! Egyedi minden szempontból de akinek nem elég erős a gyomra ne nézze meg :)