
Vélemények (3)
Belemerültem volna az alapokba, erre kaptam egy nagyon ütős sztorit. A befejezéstől leültem, de ahhoz kell a teljes film. Én többször is megnéztem. Nem mondom, hogy hibátlan, mert nem az. Kicsit féltem, hogy a hangulat is szét lesz szabdalva, de pozi... Több
Rengeteg olyan film van, ami nagymértékben kerüli el kis hazánkat; és itt nem elsősorban a mozis bemutatókra, vagy a dvd-s megjelenésekre gondolok, sokkal inkább arra a tényre, hogy szinte sehol nem lehetett olvasni róluk semmit. (Ezúttal is csak dic... Teljes kritika