Fontos vagy nekem

I Care a Lot

Roboraptor
2021/03/01

A Netflix grandiózus tervekkel vágott neki a 2021-es évnek, amelynek keretében 71 új egészestés nagyjátékfilmet fognak készíteni, mintegy 19 milliárd dollárból. Az idei kínálatban megtalálhatunk majd olyan A-listás sztárokat, mint Leonardo Di Caprio, Gal Gadot, vagy Jennifer Lawrence. Az idei év eddigi legváratlanabb meglepetése a február 19-én bemutatkozó Fontos vagy nekem című thriller-krimi-vígjáték, amely témáját tekintve finoman szólva sem tartozik a legszívmelengető darabok közé, a filmélmény mégis magával ragadó. Több

Artsomnia
2021/03/04

Antihősök ütközete
Egy ötletes, fordulatos kis mozi ez, melynek végkifejletéről majd mindenki eldönti maga, hogy tetszik-e, vagy sem. Több

Revizoronline.com
2021/03/04

A legszebb féreg
Blakeson ironikus párbaja, a Fontos vagy nekem remek és szinte hibátlan szórakozás. Több

jakedave
2021/03/11

I Care a Lot - vérpezsdítő a Netflix legújabb thrillere
A színészek egyszerűen zseniálisak, Rosamund Pike lenyűgöző pszichopata, az idős asszonyt alakító Dianne Wiest nemkülönben. Kiemelkedik továbbá Peter Dinklage, aki a dühös maffiavezér szerepében tér vissza. Hihetetlenül jól áll neki ez az őrjöngő, fitnesz fetisiszta, intrikus karakter. Egy megtekintést mindenképp megér! Több

Filmezzunk.hu
2021/03/18

Értékelés: 8.1/10
Társadalmunk szomorú valósága
A Fontos vagy nekem nem képes a bűnügyi thrillerek új szintjére lépni, nem találta fel újra a kereket, azonban nem szabad ennyire szigorúnak lenni hozzá, hisz a kemény forgatókönyvnek megvan az esze, és a lebilincselő előadásokkal mégis képes arra, hogy igazi, mocskos “szórakoztatást” nyújtson. Több

KULTer.hu
2021/04/23

Ellopott végső évek
A Netflix „legnépszerűbb” kategóriájában újabban nehéz valóban jó filmekre lelni. Többnyire sablonos, amerikai középiskolásokról szóló romantikus komédiákat, C kategóriás horrorfilmeket vagy maximum egyszer nézhető akciófilmeket rejt ez a tízes lista. Ezúttal azonban rakétarajttal rögtön az első helyre került a Fontos vagy nekem című film, amely a pandémia miatt, a Sundance Filmfesztiválon aratott sikerét követően csak most tudott a nagyközönség előtt debütálni. Több

Kortárs Online
2022/01/24

Bár a bűnügyi történetek leginkább a jó és a rossz harcáról szólnak, a Fontos vagy nekem című filmben a rossz és a még rosszabb feszül egymásnak. Rosamund Pike lehengerlő alakítást nyújt, neki köszönhetően egy igazán gátlástalan, egyben megnyerő főszereplőt ismerhetünk meg. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!