Én, Tonya

I, Tonya

Artsomnia
2018/01/30

Az Én, Tonya egy jó adag amerikai fekete humorral megáldott film, amit minden korosztály egyaránt élvezhet. Én mindenképpen ajánlom azoknak, akik szeretik a groteszk humort, illetve kíváncsiak egy életrajzi film másfajta megközelítésére. A színészek zseniálisakat alakítanak, így én úgy gondolom, megérdemelten kaptak Oscar jelölést. 85/100 Több

MovieAddict
2018/01/30

Az Én, Tonya című filmet mindenesetre látni kell, mert amellett, hogy fontos problémákkal foglalkozik, még hitelesen szórakoztat is. A tanulságot azonban nehéz lesz levonni, vagy legalábbis fájni fog, mint egy bezúzott térdkalács. 9/10 Több

Smoking Barrels

Értékelés: 7.5/10
Szomorúan kellett konstatálnom, hogy a Logan Luckyhoz hasonlóan itt is elsősorban humor tárgyát képezik az amerikai alsóbb osztályok, mintha a mainstreamben szigorúan ilyen felhangokkal lehetne csak ezt a réteget megközelíteni. Nem vitatom el az alkotók hozzáállását, a komikum létjogosultságát, de sokkal jobb is lehetett volna az Én, Tonya, ha ez a fajta könnyed, abszurd stílus nem a drámai célok rovására létezik. 7,5/10 Több

Vox.hu
2018/02/08

Az Én, Tonya egy rémes frizurákkal villogó és remek alakítást nyújtó Margot Robbie-val a címszerepben mindezeken túl betekintés az Egyesült Államok white trash kultúrájába is – bónuszként pedig még néhány látványos kűrt is végignézhetünk benne. 90/100 Több

Supernatural Movies
2018/02/28

Híres mesterségem címere
Összességében az egész film óriási dicséretet érdemel, mert megmerte kockáztatni a témához tökéletesen illő, de azért az átlagostól picit még is eltérő mesélési és tálalási módot, ami olyan plusz erővel ruházta fel az összképet, hogy évek múltán is emlékezni fogunk rá és bátran ajánljuk majd mindenkinek ha egy remek sportfilmet, vagy csak összességében egy remek filmet akar látni. Bevállalta amit be kell és nem bukott bele, hanem bizony megugrotta azt a bizonyos tripla axelt. 9/10 Több

Kultúrpart.hu
2018/03/06

Értékelés: 7.5/10
A lány, aki hiába ugrotta meg a tripla axelt
A 3 Oscarra jelölt Én, Tonya annyira szórakoztató film, hogy közben szinte észre sem venni, mennyire zavarba ejtő.
Több

Art7.hu
2018/03/29

Craig Gillespie különleges, fekete humorba csomagolt életrajzi filmje nemcsak az Oscar-szezon egyik meglepetése, hanem Margot Robbie színészi játékának csúcspontja is. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!