Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.02.22 dorika298

Az első rész jobban tetszett :) de a folytatása sem volt rossz :) sőt :) és itt legalább kiderült, SPOILER h nem is halt meg a srác anyukája :) Nagyon szerethető mese, nem véletlen, kapásból felismerni, hogy a Pixar keze van a dologban.

2017.11.10 123456

Ez a mese nem tartozik a legjobb élményeim közé. Úgy éreztem hogy el alszok, néha olyan unalmas részek voltak. Lehetne egy kicsit pörgősebb is. De lehet hogy csak nekem ez a véleményem.

2015.02.21 Rivendin

Hozza az első rész színvonalát, ugyanolyan szórakoztató felnőtteknek, mint gyerekeknek, ha csak nem még jobban, mert mi fogjuk a film rejtett üzeneteit is, a felnőtté válás kegyetlenségeiről, a halálról. Az első részhez hasonlóan tehát itt is érint k... Több

2015.02.17 dora298

Az első része is nagyon tetszett és a másodikban sem csalódtam! :) Szórakoztató, megható, humoros és gyönyörűen animált mese. Ajánlott!

2015.01.28 Fsv1213

Az egyik legjobb animációs mese. Kedves, aranyos történet sok látvánnyal. Minden korosztálynak ajánlom.

2015.02.19 gotencha

Vicces, kedves történet, az első rész méltó folytatása, 3D-ben láttam, csodálatos a látvány. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt :)

2015.03.09 ecsekieva2

A zenék, a karakterek, a világ és a látvány kidolgozása remekül sikerült! Én nagyszerűen szórakoztam, bár az első rész talán valamivel jobb volt.

2015.02.19 rajen96

Nagyon aranyos film. Számomra Fogatlan karaktere aki felhúzza az egészet, de ettől függetlenül is elég meggyőző lett.

2015.02.08 mimo

Szerintem ez az a mese, ahol nem tudom eldönteni, hogy melyik része volt a jobb! Remek alaptörténet. Még meg is könnyeztem...

2016.02.12 vermusz

Nagyon jó animáció, fordulatokkal. Étrdekes megindító. Mindenkinek ajanlom kortól függetlenül.

2015.11.25 hepa

Az első rész valami iszonyatosan tetszett, szóval reménykedtem benne, hogy valamilyen szinten sikerül fenntartani a színvonalat. Ha már nem is hat annyira az újdonság varázsával, mint az első rész, akkor is egy kellemes délutáni mese és még mindig a bőven ajánlott kategóriába tartozik.

2015.09.02 totykos

Az utóbbi idők legjobb animációs filmje, szerintem messze fölülmúlja a többi Dreamworks meg Pixar, és pláne a Disney filmeket. Ötletes, fordulatos, vannak benne szerethető szereplők, kicsik-nagyok egyformán élvezik. Nagyon örülök, hogy még ilyet is látni néhanap.

2015.03.06 katus200

Nagyon jó kis mese :) nagyon tetszett! :)

2015.02.08 radnotirita

Hamarabb láttam, mint az első részt, de jobban is tetszett! Megható, szép (animáció), és a karakterek is nagyon kedvesek. Igazán erős animációs film!