Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2016.01.28 RókaÚr

Az első rész után azt hittem, ezt már nem lehet tetézni, de ez a film abszolúte felért az elvárásaimhoz. Nagyon tetszett, ugyanolyan vidám, hangulatos, szívmelengető, mint az első. Ezzel a sorozattal nagyon eltalálták, milyennek is kell lennie az ilyen típusú filmeknek.

2015.03.10 stothtibor

Nagyon aranyos kis mese. Az első rész is kiváló. Családdal érdemes megnézni! Kicsiknek nagyoknak egyaránt remek szórakozást fog nyújtani!

2015.01.27 Solothor

Általában egy filmnek, teszem azt egy animációs filmnek vagy akár egy rendes filmnek a 2.része nem mindig annyira meggyőző mint amennyire azt várnánk tőle.Azonban ki merem jelenteni hogy ez az animációs film egyike azon kis létszámú kivételeknek , hogy a 2. része talán még az 1.-t is lekörözi!

2015.03.30 kisgondor

Szerettük mindannyian, gyerek és felnőtt egyaránt, az első rész után remekül vitte tovább a karaktereket és a történeteiket. Tartalmas de egyszerre humoros mese.

2015.01.29 amazing12

Ugyanolyan szuper, mint az első része. Nagyon tetszett. Örültem, hogy az első résznek folytatása lett, de nem csalódtam. Ugyanolyan izgalmas, kedves és barátságos sztori mint az elődje. Aranyos benne a szerelmi szál is, és mély érzelmeket válthat ki a dráma SPOILER ( amiért meghal az édesapja)

2015.01.26 M. Natalia

A kedvenc animációs filmem! A tematika, a karakterek és a képi megoldások is zseniálisak. Nagyon emberi minden szereplője, a sárkányok jelleme pedig zseniálisan lett megalkotva.

2015.03.10 ecsekisandor

Vicces és tele van izgalmas jelenetekkel! Remek látványvilág és humor, én mindenkinek jó szívvel tudnom ajánlani, az utóbbi évek legjobb meséje! 10/10

2015.01.28 encike

Meglepõdtem mikor megtudtam, hogy lesz második része, nem tudtam merre vihetnék tovább a szálakat. Aztán végül egy kellemes csalódás volt. A karakterek még mindig nagyon édesek és végre Hablatyot is megtalálja a szerelem viszont sajnos a történet kissé hatásvadászra sikeredett..

2015.01.28 Bernyke

Az egyik legjobb mese amit a tavalyi évben leforgattak! Az első résszel együtt!

2015.02.09 sziliné bea

A mai mesék egyik legjobbja. Az elragadó történet mellett sok tanulságot is levonhatunk belőle. Nagy kedvenc mind a két rész!!!!

2015.03.07 imstlye

Tavalyi év legjobb animációs meséje, kétség kívül neki járt volna az Oscar.. Remélem lesz következő része! Én ott leszek! Nagyon szórakoztató de tartalmas is.

2015.03.01 HZ007

Újabb ékes bizonyíték, hogy az animációs film nem csak gyerekeknek szól. Ez a családi filmek iskola példája. Végig leköti a gyereket, de egy felnőtt is elmerülhet benne. Köszönhetően főleg a komoly drámának ami megjelenik benne. A film meglepően jól egyensúlyozik a humor és a dráma között.

2015.02.09 dtrix

Ez a mese azt hiszem végleg bebizonyította, hogy nem csak a Pixar képes remek animációs filmeket készíteni. Egyik kedvenc animációs filmem, korosztálytól függetlenül bárkinek szívesen ajánlanám, szórakoztató, humoros, izgalmas, és olykor megható is. 2014-ben szerintem magasan viszi a kategóriát. Osztályzatom 9/10.

2015.01.27 Cintia

Nagyon szép, és aranyos mese. Először nem igazán fogott meg a címe sem, a párom szerette volna megnézni, az első részt el is felejtettem, de gyorsan zajlottak az események, és nagyon megtetszett már az elején