A démon arca

Incarnate

2020.09.09 Interfectorem Sabnock

Egyszerűen csak el vagyok keseredve.Hogy miért?A szánalmas minőség,és a klisés,és unalmas történet,plusz a rém gyenge rendezés,és a nulla színészi teljesítmények miatt.Nem horrorisztikus,nem misztikus,csak egy gyenge "ZS" kategóriás,semmitmondó mozi.

2017.07.10 indingo

Tetszett az új dimenzióban való küzdelem a gonosz ellen. Maga a történet túl egyszerű, kiszámítható és a vége sem volt meglepő annak aki már látott pár ilyen stílusú filmet.

2017.07.27 Lonka

Eléggé tucatfilm volt, egyszer megnézte az ember de nem rágódik a történteken, nem kezd el agyalni a látottakon. Moziba nem engdetem volna be.

2016.12.14 MKristijan

Kicsit többet vártam, megvolt valamennyire a feeling amit akart az alkotó, de bőven lehetett volna még mit kihozni belőle. Egy nézést megér, de sok újat nem kaptam tőle.

2018.09.01 MidoD7

Alapjáraton tényleg egy megszokott démonűzős filmet láthattunk. A klisék és kiszámítható pillanatok gyengítik ugyan a filmet de szerintem volt benne némi új is. Emellett pedig nem tudok egyszerűen elmenni. Szóval a történet adott mint általában a dém... Több

2018.09.27 Márton

Úgy gondolom hogy elég nehéz már maga a horror műfaján belül újdonságokkal megörvendeztetni a nézőt, ezért mindenképp értékelni kell azt a dolgot, ha egy film legalább próbálkozik ezzel! Itt gondolhatunk vizuális megjelenítésekre, vagy egyáltalán nem... Több

2016.12.09 VérAlex

Mintha ismerős lenne ez a történet! Ja igen, Ördögűző, ja igen Ördögűzés Emily Rose üdvéért. Félreértés ne essék A démon arca köszönőviszonyban sincs a fenti kultuszfilmekkel, alulról sem nyaldossa azok színvonalát, de még csak félelmetesnek sem lehetne nevezni. Kár érte.

2017.01.22 Topicica

Igen, valahogy én is azt vártam, hogy ez talán más lesz, mint az utóbbi időben tucatra gyártott ördögűzés, de nem lett. Beállt a sorba, és még alul is múlta őket, történetben és feszültségben is.

2016.12.12 Ronin

Démonokkal harcolni félelmetes foglalkozás, ám lehet ezt tökösebben is csinálni. Elég csak az Ash vs Evil Dead-re gondolni. Kicsit csalódás volt nekem A démon arca, mert bár volt benne 1-2 jó ötlet, nem mert a bevált ördögűzős kliséktől elszakadni. A... Több

2017.10.13 azurou

Ilyen egy jó ördögűző film! Habár ezt a témát már szinte minden variációban elkészítették, mégis sikerült egy kis csavart vinni a történetbe: az ördögűző egy kerekesszékes mentalista. A film hangulata nyomasztó, és van egypár kemény jelenet. Nekem tetszett az egész.

2016.10.19 despy

Jó film, tetszik az íve és a tempója. Nem kapkod el semmit, belehelyezi a nézőt szépen lassan a szituációba. Persze mindenki tudja, hogy horrort ült le nézni, szóval a klasszikus horrorelemek jönnek már az elejétől. A vége kevésbé tetszett a filmnek, de még így is jó az összkép.