Indiana Jones és a végzet temploma

Indiana Jones and the Temple of Doom

2018.07.09 bbozsi

Szerintem ez a legjobb része a trilógiának, misztikus, vagány, változatos kaland és persze sok félmosoly.

2024.02.06 SzimikeésBéci

Megunhatatlan! Minden egyes percét élvezet nézni. Akárhányszor nézzük meg, remek szájízzel állunk fel a képernyő elől. Az a színészi játék pedig zseniális!

2016.05.21 Vadgazda

Jonsey világa még a toppon volt. Nagyszerű sztori, szép tájak és a megszokott de meg nem unt humor magával ragadja az embert. A Mcgayver-es megoldások is még mindig a sztori alapját adják és pont ezért -is- szeretjük. Ajánlott megismerni mindenkinek Indiana Jones világát!

2015.10.07 Sodanth

Az elveszett frigyláda fosztogatóit nem volt könnyű felülmúlni. Ford ismét nagyon jó volt, Kate Capshaw már kevésbé, néhol kicsit túljátszotta a szerepét. Az akciók, a kalandok a helyükön vannak, méltók az előző részhez, nekem inkább a történet és a ... Több

2015.08.12 Rikudou6

Ha van olyan film, amire azt tudom mondani, hogy nagyon nem tetszett akkor itt van egy. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett a többi még talán rendben is lett volna ez azonban elrontotta a szórakozásom.

2015.04.17 KeriPeti

Harrison Ford az örök Indiana Jones számomra, más nem is tudnék elképzelni a szerepre. Akár lesz feldolgozás más színésszel, akár nem. Egy igazi kalandfilm, végig izgalmas, leköti az embert, egy percig sem unatkozik.

2016.12.25 film kedvelő

Lehet, hogy jó lett volna mert úgyan úgy van benne kaland, de annyira lassú volt végig meg pár percben össze lehetne foglalni a cselekményt. A legrosszabb benne a gusztustalan ételek. Az nagyon elvette az embernek kedvét a film nézéstől.

2015.08.07 Siriusalias

A kristálykoponyás után a legrosszabb Jones film, de ezt csak azért írom mert nem a legjobb. A történet nincs eléggé kidolgozva, számomra sok karakter idegesítő volt, a kisfiúé is és a nőé is. De annak aki szereti a filmeket nem szabad kihagyni egy Indiana Jones filmet sem én úgy gondolom.

2015.03.31 Bruno

A kedvenc részem, még úgy is, hpgy Pécsen az Urániában úgy néztem végig, hogy egy kisfiú mindig előre mondta a nagypapájának, hogy mi fog történni :-)

2015.12.26 SuperBoi

Alig bírtam végig nézni, annyira idegesített a nő rikácsolása, hogy mindig rinyál valamiért. A film eleje nagyon lassú és a vége meg nagyon pörög. A történet egyébként egész jó, a sötét hangulatnak jót tesz, hogy a történet jórészt a föld alatt játsz... Több

2015.12.09 julisX

Kalandfilm a javából, kiváló a forgatókönyv. A befejezés óriásira sikerült, száguldanak a csillében, jön a vízár, fantasztikus. Szerintem jól működik a főszereplők közti csipkelődés is, ahogy évődik egymással Indi és Willie, mindkettőjüknek jól áll ez a szerep.

2014.11.15 alien007

Mindenből kapunk egy kicsit: kaland, horror, szerelmi évődés, üldözés, zuhanás, de valahogy úgy érzem a kevesebb több lett volna. Egy jó kalandfilm volt az első rész, ez sokkal horrorisztikusabbra, sötétre sikerült, nekem már kicsit ijesztő is. A női... Több