Jeepers Creepers 3: Cathedral

Jeepers Creepers 3

A film felvételeit 2017. február 20-án kezdték meg és 2017. április 1-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Az amerikai mozikban egy 100 perces változatot mutattak be, viszont azoknak, akik nem tudták a filmet megtekinteni a mozikban, be kellett érniük a rövidebb, 90 perces változattal, ugyanis ezt a rövidebb változatot adták ki blu-ray-en és dvd-n.Szerző: Kóborló

Az első rész főhősnőjét alakító Gina Philips színésznőt azzal győzték meg, hogy vállaljon egy apróbb szerepet ebben a részben, hogy felvázolták neki a lehetséges negyedik rész forgatókönyvét, ahol ismételten ő lett volna az egyik főszereplő, de ez végül nem valósult meg.Szerző: Kóborló

Meg Wright színésznő eredetileg a filmbéli Addison szerepére jelentkezett, de azt végül Gabrielle Haugh színésznő kapta meg. Végül Victor Salva, a film forgatókönyvírója és rendezője mégis szerepeltette a filmben Meg Wright színésznőt, egy apróbb szerepben.Szerző: Kóborló

Victor Salva már 2005-ben megírta a forgatókönyvet, de a forgalmazó stúdió, az MGM nem érdeklődött a harmadik rész iránt, ezért 2015-ben teljesen új forgatókönyvet kellett készíteni a filmhez.Szerző: Kóborló

Az amerikai mozikban mindössze egyetlen napig (2017. szeptember 27-én) vetítették a filmet.Szerző: Kóborló

A filmbéli Gaylen Brandon karakterének az eljátszását felajánlották Adrienne Barbeau színésznőnek, de végül a színésznő nem vállalta. Szerző: Kóborló

Az első két részt forgalmazó MGM stúdió kiszállt a harmadik rész elkészítése előtt, és emiatt új forgalmazót kellett találni a filmhez, mielőtt megkezdhették volna a felvételeket.Szerző: Kóborló

A folytatás 2015. szeptember 11-én kapott zöld utat a Myriad Pictures-től.Szerző: dulkap

Az első részben használt terepjáró egy maryland-i magángyűjtő tulajdonában van és egy raktárban tartotta várva, hogy elkészüljön a harmadik rész.Szerző: dulkap