Jupiter felemelkedése

Jupiter Ascending

2015.02.09 sziliné bea

Sok az akciójelenet, a speciális elem a filmben; mindez kedvez azoknak, akik szeretik az efféle filmeket. Látványos mozi, de semmi több.

2015.02.13 tothtamas

Barátnőmmel néztük , tele van akciójelenettel , egy perc megállás nem volt a filmben. A látvánnyal sem volt hiba, kikapcsolódásnak ideális.

2015.03.16 stiefelism

A látvány az tényleg jó volt, de ebből a történetből még ez a páros se tudott semmi jót kihozni. Channing ebben a filmben olyan mint arnold swarczenegger. Semmi mimika, semmi arcjáték mint egy robot.

2015.03.14 LionScot

Szeretem Mila Kunis-t, de mégis többet vártam a filmtől, bár vannak jó filmek és vannak rossz filmek!! Nézőpont kérdése!! Ez inkább olyan átlagos lett, a látványon kívül nem sok dolgot lehet kiemelni a filmből.

2015.03.01 janosmester

Megnéztük a filmet moziban, óriási látvány volt, de sajnos összességében a film csalódás. A története, a párbeszédek egyszerűek, mint egy bot. Az alakítások sem túl jók. Wachowski fivérektől többet vár az ember, de sajnos most nem jött össze nekik, ... Több

2015.02.16 szabo801120

A látványvilág remek, de a történet enyhén szólva összelopkodott, össze vágott kliséhalmaz, egy üres izé. Jobbat is csinálhattak volna a Wachowski-tesók. :/

2015.02.08 orsi82

A tegnap este néztük meg,egyszóval nem okozott bennem semmi maradandót. Egyszer meg lehet nézni,de nekem nem egy moziba ülős film. A látvány abszolút ott volt, de elég zavaros volt az egész történet.

2015.03.04 Agnes96

Ez a film mindenképp a látványra megy rá, valami kis történettel. Ez a kis történet is tetszett speciel, sok jó poén van benne, és hát egyszerűen látványos.

2015.03.03 dodmin

Csak jókat hallottam róla, így hát én is megnéztem. Fantasztikus ez a film. Az ember ámul és bámul, hogy miket ki tudnak hozni. Akció dús pont annyira, amennyire kell.

2015.02.14 orevivien

Nagyon jó film volt. Egy percre sem ült le a film , végig pergős akciójelenetekkel volt tele!

2015.02.08 mesterjani

A látvány és a filmzene terén nagyon erős film. A többiről inkább nem nyilatkozom. Annyit azért mégis, hogy: unalmas, zavaros történet, gyenge párbeszédek és ezekhez passzoló alakítások. Valamint erős spoiler: Sean Bean karaktere túléli. :)

2016.06.24 Bulki

Egészen érdekes látványt nyújt a korábban könnyed, szerelmes vígjátékokban feltűnő Mila Kunis ebben a sci-fiben. Az életunt, kiábrándult hősnőről kiderül, hogy mégis különleges, s élete fenekestül felfordul. Sok az akciójelenet, a speciális elem a fi... Több

2016.03.06 kispista5

Nagyon tetszett, a mondanivaló ismét meredek, lehet, h sokan ezért nem vették az akadályt. Egyeseket annyira leköt a látvány, hogy nem akarják érteni, lehet, h szájbarágósabbra kellett volna készíteni? Adjál már egy kis kukoricát! Te érted, h miért gyík ez pasas? Meg egyébként is mi van?

2015.03.31 Lallerr33

Csak kapkodtam a fejem a moziban, úgy pörögtek az események. A csajt többször rabolták el benne, mint égen a csillag. Összességében teljesen nézhető, látványilag bravúros.