Katasztrófafilm

Disaster Movie

2023.10.31 Imádom orbánt

Életem legfantasztikusabb filme, egy lánnyal néztem az első randinkon, és azóta össze is házasodtunk, most születik a második fiunk. Mindenkinek ajánlom, BOMBA FILM. Kim Kardashian karrierjének csúcsa. 10 out of 10, would recommend.

2015.07.03 dulkap

A filmnek tényleg csak az a hibája, hogy gusztustalan, újra és újra megismétli azokat a dolgokat, amik elsőre se voltak viccesek, nincs rendes története, csak jelenetek vannak össze-vissza pakolva, kerüli az igazi humort és még mindig nem jöttek rá, ... Több

2022.09.20 JRD Nézhetetlen

Nem tudok mit leírni, ugyanis egyetértek az előttem íróval, aki már leírta, hogy egyetért az előtte szólóval. Ne nézd meg! Ne sorvaszd a lelked, se az agysejtjeid. Szóval inkább keress másik filmet!

2017.03.06 GedyPapa Nézhetetlen

Ez a paródia Sith oldala. Nem nevettem fel..egyszer se..Üres, unalmas film. Nagyon sok alapanyagot akart egybegyúrni, de végül semmi se lett belőle, csak egy áldozat az alpáriság oltárán, amit senki se akart volna..

2018.08.12 Norbert93 Nézhetetlen

Ez a film tényleg katasztrófa. Többet nem is akarok mondani róla.

2019.05.16 harnas1207 Nézhetetlen

Szeretem a Scary Movie féle paródia filmeket, de ezt valóban el kellett engedni, mert botrányosan rossz lett. Az előttem hozzászólókkal maximálisan egyetértek.

2016.04.17 DrPepper11111

Kedves Jason Friedberg, Aaron Seltzer! Vannak országok, ahol ilyen húzásért akasztanak! Ez a rendezőpáros kíméletlenül megerőszakolta a paródia műfajt és ez a filmjük a "karrierjük" legalja. Azért készült el, hogy pár naiv pénztárcából pénzt húzzon ki a stúdió.

2016.10.14 tyna19955

Ez a film nagyon beteg és nem a jó értelemben. Az ilyen típusú paródiafilmeknek, amikben semmi nincs, csak üres altesti poénok, már régen leáldozott, és elég nagy baj, hogy még mindig ilyenekkel árasztják el a mozikat.

2015.01.31 jaszon

Teljesen nézhetetlen ez a film. Tipikus futószalagon gyártott hulladék, nem javaslom senkinek, akinek minimális ízlése van, hogy megnézze. Az ember valami normális humoros paródiát vár, erre ezt az értékelhetetlen izét kapja. Csalódás.

2015.07.21 feri1

Ez egy rossz film. Rossz vígjáték. Kész ennyi a verdikt. Normálisan minden filmre azt mondanám, hogy egyszer meg lehet nézni, de ebben az esetben még ez sem igaz szerintem. Inkább ne nézze meg senki, aki jót akar magának.