Vélemények: Kavarás (2014)

KCintia   2021. 01. 25.

Annyira imádom!

Nagyon sokszor láttam már ezt a filmet, tudni kell, hogy Adam rajongó vagyok. Nyilván vannak rosszabb, gyengébb filmjei, de a Kavarás abszolút nem az. Előfordulnak benne túlzások, de nagyon vicces film lett, és biztos elő fogom még párszor venni.

indingo   2016. 02. 18.

Az utóbbi évek egyik legjobb Adam Sandler filmje. Gyönyörű a helyszín, elég jók a karakterek. A gyerekeken elég sokat lehet nevetni. Többször nézhetős vígjáték, bár a fekete manus kicsit már sok volt.

Thibo84   2016. 07. 25.

Egy kiváló romantikus vígjáték. Sokat derültem rajta. Sandler és Barrymore mindig hihetetlen párost alkotnak a vásznon. Kiegészítik egymást. Főleg Drew, Adam-t.

Deku   2017. 08. 17.

Én imádom Adam Sandler filmjeit de ez valahogy nem ütött akkorát. Berrymore az 50 első randiban se volt kedvencem és itt se mégis itt elviselhetőbb volt. Egyszer nézős.

Berto49   2018. 03. 22.

Már megint, immár harmadszor együtt Drew Barrymore és Adam Sandler. Mindketten, külön-külön is garantálják, hogy a szereplésükkel készült filmnek szánt valami a saját tetszési indexem legaljához fog közelíteni. Most is ez történt. Egy mérhetetlenül k... több»

Sabnock Sanatory   2020. 11. 21.

Sandler és Barrymore együtt nagyon gyengék. Mint itt is. Nagyon kevés értékelhető rész van a filmben, amin mosolyogtam vagy nevettem. Ennyi. Két csillag.

rbernadett   2015. 10. 02.

Adam Sandler a maga formáját hozzá, de valahogy Drew Barrymore mindig egy kicsit többet tud kihozni belőle. Nagyszerű páros ők és ez egy nagyon szerethető vígjáték. Nem rémlik, hogy lett volna benne ízléstelen poén, de ha volt is felejthető, cserében igazán jót szórakoztam rajta. Többszörnézős!

dailyfilmsan   2019. 09. 05.

Szokásos Adam Sandler komédia. Egy a sok közül. Mindig élvezhető, mindig család közeli és mindig megnevettet. A séma bevált, hát minek is változtatna rajta az ipse. Szóval egyszer meg lehet nézni, vannak benne érzelmek, talán lehet, kicsivel több is, mint ami átlagosan lenni szokott.

Crystaldeer   2021. 01. 14.

Kicsit más, mint Adam Sandler korábbi filmjei, talán Drew Barrymore volt rá ilyen hatással, de remek párost alakítottak ebben a filmben. Jó kis esti vígjáték. Nekem tetszett.

GedyPapa   2017. 11. 03.

Az Adam Sandler filmekhez képest egy kiváló alkotás. Ha másakkal vetjük össze, akkor már árnyaltabb a helyzet. Egy igazi popcorn mozi, amit meg lehet nézni egyszer, kétszer, de mondanivalójában csak a megszokott zsánereket hozza. És nem is akar több lenni, ez a nagy pozitívuma is egyben.

7ETEDIK   2018. 08. 20.

Azt se tudtam hogy ez a film egyáltalán létezik, egy külföldi kirándulás alkalmával levetítették a buszon. Adam Sandler jól érzi magát ezekbe a full kínos, halálciki vígjátékokban, így hát megérdemelten tart ott karrierje ahol....Drew Barrymore- t pe... több»

Szilonka   2019. 08. 09.

Jó kis vígjáték a film, sok jó poénnal, beszólással és karakterrel. A története bár kiszámítható, mégis elnézhető neki a remek viccek miatt.

Norbert93   2019. 04. 06.

Aranyos, sablonos és nagyon vicces

Egy ilyen listát nem tudnék összeállítani az Arany Málnák királya nélkül. A sok igénytelen filmje mellett több régi vígjátéka van, ami teljesen élvezhető. Ennek ellenére mégis ezt a filmet választottam, mert akárhányszor megnézem, mindig sikerül megnevettetnie. A sablonjai és gyenge karakterei ellenére is élvezhető.

Edii   2015. 04. 23.

Katasztrófa, unalmas, elcsépelt, izzadságszagú valami. Adam Sandler nagy kedvenc volt, de egyre rosszabb. Egy sablonos film, erőltetett poénokkal. Egyszer elég megnézni, még sok is!

Bazzzsi   2017. 11. 21.

A mai kor vígjáték felhozatalához képest egy igaz csemege. Helyes, könnyed és vicces történet és nem a káromkodásokon van a hangsúly. Bella Thorne is elviselhető.

TomÁcs   2018. 04. 17.

Azt hittem, hogy Adam Sandler ezzel a filmmel végre vissza ül a trónra, de ahogy látom csak ideiglenes volt a fellendülés. Ez egy remek humorú, igazi családi vígjáték.

VvV   2018. 12. 27.

Nagyon kedvelem ezt a filmet. Könnyed és jó a humora és a története is sok vicces jelenetet szül.

Lonka   2017. 07. 30.

Végre Adam! Nem mondom, hogy a legjobb filmje, de meglepően jó. Vicces, a feldobott labdákat lecsapja és ízléses, mindezek megfűszerezve egy kis romantikával.

MKristijan   2016. 11. 18.

Elmúlt időkben ennek volt a legtöbb köze az igazi Adam Sandlerhez, de inkább Drew Barrymore volt az aki vitte a filmet. Tele volt 50 első randi utalással a film. Kis nosztalgia, kipróbálva egy régen bevált szitu más köntösben.

Greeta   2016. 09. 28.

Helyes film, kedves a története, bár a végkimenetele kitalálható. Nekem tetszett.

Timcsi   2019. 01. 23.

Remek családi film, ami kellemes kikapcsolódást hozhat az egész családnak. Vicces, nem közönséges, gyönyörű környezet!

petraszab   2019. 04. 27.

Ez az Adam Sandler mindig valami jó nővel megy nyaralni. :) Értelmes vígjáték, van története, és nem közönséges.

kevelin   2017. 10. 14.

Az utóbbi évek egyik legjobb Adam Sandler filmje. Rengeteget lehet nevetni rajta, Barrymore is jó benne. Többször nézhető, nagyon jó volt

Bizsu82   2015. 04. 23.

Átlagon aluli, sablonos amerikai romantikus vígjáték. Kb ami Adam Sandlertől várható. Semmi újat nem adott, unalmas, elcsépelt film elcsépelt poénokkal. Átlagon aluli, nekem nem jött be.

Zsceeeka   2015. 05. 03.

Kifejezetten nem tetszett, sőt, végig idegesített. Pedig az 50 első randi tetszett, sőt, talán többször is láttam. Lehet az a baj, hogy közben felnőttem, de a színészek is csak öregebbek lettek, sajnos jobbak nem.

ANdraS   2015. 02. 06.

A kommentek alapján örültünk, hogy végre nézünk egy jó vígjátékot, de a Kavarás nagy csalódást okozott. A forgatókönyv lyukas, mint az ementáli sajt, szerintem az egész filmet Dél-Afrika fizette, mert az afrikai képek hihetetlenül csak bele lettek vá... több»

NFG   2018. 03. 24.

Már az 50 első randiban is tetszettek együtt! Örültem, hogy lesz együtt mégegy filmük! A történet kreatív és aranyos! A kivitelezése vicces és szórakoztató!

HannaK   2016. 09. 17.

helyes film, egész jól összerakták. A végét ki lehet előre találni, de ettől függetlenül érdemes megnézni.

iq.csabi   2018. 11. 13.

A kellék feleséghez tudnám hasonlítani. A gyerekek nagyon jót tesznek a filmnek. Többször nézős, laza, jó kedélyű vígjáték.

jencike1985   2017. 06. 01.

Nagyon tetszett! Néha poénos néha érzelmes. Adam Sandler itt is a csúcson van. Az egész filmnek az a mondandója hogy nincs olyan hogy szerelem első látásra, meg kell ismernünk egymást.