Advertisement

Kényszerleszállás (2012)

Flight

Denzel Washington
Don Cheadle

harnas1207   2021. 07. 06.

A film központi kérdése erős, és más háttérrel is megállná a helyét. Azonban nem könnyű egy kétórás filmben úgy bemutatni, hogy az végig lekösse a nézőt. Nem is sikerült, pont úgy, mint a Sully esetében sem. Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megnéztem.

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Denzel Washington egyik legjobb alakítása szerintem. Maga a film nagyon érdekesen indul, de aztán kicsit túl húzzák vonják, amúgy egyszer meg lehet nézni.

Thibo84   2019. 06. 03.

Jó a történet, csak helyenként kissé már túlzottan is vontatott, de kárpótol érte John Goodman laza stílusa - ráadásul jól is áll neki - és Denzel Washington nagyszerű alakítása.

Deku   2017. 08. 17.

Denzel Washingtont látva én ettől a filmtől azért én személy szerint sokkal többet vártam volna. Rossznak semmiképp sem rossz de nem a legjobb filmje az biztos.

rbernadett   2016. 02. 29.

Nem is kérdés, hogy a filmben a legnagyobb arc, John Goodman! :D Ilyenkor mindig olyan kíváncsi vagyok, hogy vajon ki az, akinek egyáltalán eszébe jut a süllyesztőből előásni ezeket a színészeket, de én nagyon örülök neki, hogy vannak ilyen emberek, ... több»

dailyfilmsan   2018. 03. 02.

Átlagos film. Egyetlen nagy problémája az hogy míg az eleje de tényleg az eleje pörög és oda kell hogy figyelj, szóval nagyon érdekfeszítő. Úgy a film 3/4-e viszont egyre lassabb, lassabb, lassabb. Érdekes a helyzet de egyben önsanyarító is és ez rábélyegződik a film egészére.

hsanya182   2015. 05. 18.

Egy nagyon tanulságos film egy repülőgép szerencsétlenségről, mint a repülőgép-vezető és mint a kormány/bíróság szemszögéből nézve. Osztom a véleményt, hogy a film indítása nagyon erős, és mellette a remek szinész Denzel Washington haláli természetes... több»

31 millió dolláros gyátási költségre hozott 161,7 milló dollár bevételt.

(LionelMessi10)

Denzel Washington 10 év óta először kapott Oszkár díj jelölést. 2001-ben a Kiképzés című filmért kapott utoljára.

(magyaristvan)

Robert Zemeckis maga is pilóta.

(magyaristvan)

Denzel Washington elmondása szerint az eredeti forgatókönyvben nem volt benne sem a névtelen alkoholista gyűléses, sem a börtönben játszódó jelenet.

John Gatins tíz éven keresztül dolgozott a forgatókönyvön.

(SódóGA)