Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Ki vagy, Doki? (2005-2021)

Doctor Who

Lizzie389758   2021. 08. 17.

Briliáns, fantasztikus

Láttam minden részt, szerintem nagyon ötletes, és vannak kifejezetten vicces vagy éppen izgalmas részek.

Deku   2017. 08. 21.

Sorozat még nem okozott nekem akkora pozitív csalódást mint a Doctor Who. Egyszerűen megkapó és magával ragadó. A történet nagyon eredeti és szórakoztató. Én ajánlani tudom.

bgnz367   2017. 04. 18.

Ez is egy olyan sorozatom amit sokáig nem próbáltam be előítélet miatt. Azóta pedig tűkön ülve várom a következő részeket. Mindig tud újat mutatni és a főszereplők egytől egyig fantasztikusak.

hell.l   2016. 09. 30.

Ez is jó kis sci-fi sorozat. Főleg a David Tennantos részeket kedvelem, valami elképesztően jól hozta a doktor karakterét, de azért többiek is jó munkát végeztek :)

Edii   2015. 09. 16.

Az első fél órában azt hittem, hogy felállok és ott hagyom, de utána kezdett beindulni, fordulatok, logika és kb. 4 film összegyúrása, ami kicsit azért szúrta a szemem.

Csillagpor   2017. 06. 18.

Nagyon jó érdekes magával ragadó sorozat, de azért sok logikai baki van benne. Interneten nagy fanok nagyon durván összeszedték. Akit érdekel a sori nézzen utána mert nagyon jó:D A szereplőket nagyon jól válogatták össze. Nyári unaloműzőnek tökéletes választás.

[email protected]   2015. 10. 30.

Nagyon jó sorozat igazi felnőtteknek szóló mese. Főleg az első évadok voltak nagyon jol osszerakottak es Mindig alig vártam a következő részt. Kellemes hangulatos filmsorozat.

A film összbevétele 76 205 dollár volt (imdb.com).

Peter Capaldi és David Tennant egyaránt nagy rajongói voltak gyerekkorukban a sorozatnak.

(ZeroHero)

Peter Capaldi szerint a 12. doktor jelmezét David Bowie ihlette.

(ZeroHero)

2011-ben a 10. doktort alakító David Tennant feleségül vette Georgia Moffettet,Peter Davison, az 5. Doktor lányát. Moffett játszotta a 10. Doktor lányának szerepét.

(ZeroHero)

Russell T. Davies eredetileg Kate Winsletet kérte fel River Song szerepére.

(ZeroHero)

Hugh Grantet is felkérték egyszer a Doktor szerepének eljátszására, de visszautasította, mert azt hitte, bukás lesz. Ezt 2007-ben,a show sikerét látva mélyen megbánta, de az egyik Comic Relief-en eljátszhatta a Doktort.