Ki vagy, Doki?

11. évad (2017) - 12 epizód
12. évad (2020) - 11 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Rose Tyler, egy londoni áruházban dolgozó fiatal lány egy napon véres és megmagyarázhatatlan események szemtanúja lesz, melyek során az ő élete is veszélybe kerül. Ekkor tűnik fel egy rejtélyes férfi, a Doktor, aki megmenti őt, Rose pedig egyik pillanatról a másikra az emberiség jövőjét… Több

Ország: Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2006.02.19.

2022.03.12 JRD

Az ikonikus ikon...

Ha van ikonikus ikon, akkor ez a sorozat az. Technikailag nincs agyoncifrázva. A szereplők, figurák néhol inkább viccesek, mint félelmetesek. Mégis ez a brit sorozat az egyik legjobb. 36 évadot élt meg a sorozat, több mint 800 epizóddal. (Ezzel bezsebelt egy Guinness rekordot is.) A történetei viszont eseménydúsak és fantáziával teltek. Talán ez miatt lehetett az egyik legsikeresebb sorozat. Sok vendégszereplő is megjelent a sorozatban. Nézd meg, hogy te is átérezd a fílinget. De ne várd, hogy egy szuperlátványos, effektekkel teletűzdelt sorozatot fogsz látni. Egyéni hangulata, fordulatos történetei, némi humorral megfűszerezett beszólásai és a színészi játékok teszik szerethetővé ezt az időtlen sorozatot! Szóval! Tardisra fel, és jó szórakozást!

2017.04.18 bgnz367

Ez is egy olyan sorozatom amit sokáig nem próbáltam be előítélet miatt. Azóta pedig tűkön ülve várom a következő részeket. Mindig tud újat mutatni és a főszereplők egytől egyig fantasztikusak.

2017.08.21 Deku

Sorozat még nem okozott nekem akkora pozitív csalódást mint a Doctor Who. Egyszerűen megkapó és magával ragadó. A történet nagyon eredeti és szórakoztató. Én ajánlani tudom.

2016.09.30 hell.l

Ez is jó kis sci-fi sorozat. Főleg a David Tennantos részeket kedvelem, valami elképesztően jól hozta a doktor karakterét, de azért többiek is jó munkát végeztek :)

2017.06.18 Csillagpor

Nagyon jó érdekes magával ragadó sorozat, de azért sok logikai baki van benne. Interneten nagy fanok nagyon durván összeszedték. Akit érdekel a sori nézzen utána mert nagyon jó:D A szereplőket nagyon jól válogatták össze. Nyári unaloműzőnek tökéletes választás.

A film összbevétele 76 205 dollár volt (imdb.com).

Több könyvet is kiadtak a sorozat történeteivel.Szerző: JRD

36 évadot élt meg a sorozat.Szerző: JRD

Az évtizedek alatt több színész is eljátszotta a "Doktort" : William Hartnell, Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, John Hurt, Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith, Peter Capaldi, Jodie Whittaker (Egyébként ő volt az első női doktor) ... Szerző: JRD

Peter Capaldi és David Tennant egyaránt nagy rajongói voltak gyerekkorukban a sorozatnak.Szerző: ZeroHero

Értékelés: 7.5/10
(2016. 01. 07.)
Doctor Who (9. évad)
A kilencedik évad záró darabja nem ért fel az előző rész által várt magasságokba (ami az évad legjobb, de az utóbbi idők közül is az egyik legkiemelkedőbb epizódja volt), de mindenképpen egy nagyon szépen megalkotott befejezést kaptunk, aminek az utolsó két perce aranyat ért.