Kvíz-show

Lonka   2017. 07. 25.

Nagyon sokan dicsérték ezért kedvet kaptam hozzá. Nem igazán ragadott meg a története, nem is egészen értem mi értelme volt lesúgnia a válaszokat a játékosoknak. Jó reklám a műsornak, hogy mennyit lehet nyerni.

Ben Shenkman filmes debütálása.

Ebben a filmben 4 nagy rendező is feltűnik egy kisebb szerepben. A rendezők: Martin Scorsese, Griffin Dunne, Barry Levinson, és Douglas McGrath.

Mielőtt a forgatás elkezdődött Ralph Fiennes úgy gondolta, hogy személyesen kellene beszélnie Charles Van Dorennel, hogy megtanulja az akcentusát. Mivel Fiennes úgy gondolta, hogy Charles Van Doren nem szívesen segítene neki, ő és a stáb egy tagja levezettek Connecticutba, ahol Van Doren élt. Charles Van Dorent a háza előtt ülve találták, ezért Fiennes úgy tett mintha eltévedt volna és segítségre lenne szüksége, hogy merre menjen tovább.