Múlt karácsony

Last Christmas

2023.12.27 Viktória401828

Nekem nagyon tetszett.

Nagyon jól sikerült benne az angol humor, amilyen bugyuta volt, olyan mélységekbe szánkázott bele a történet, és ez a kettősség engem teljesen megvett. A film nézése közben teljesen át tudtam érezni a főszereplő érzéseit. Nagyon elgondolkodtam utána sok témán, amit érintett, és sokáig a fejemben motoszkált a cselekmény.

2019.12.26 Puncs

a nap véleménye

Az utolsó karácsony

Ez a mozi nem szerepelt azok között a filmek között, amiket feltétlenül meg akartam nézni az idén, de több magyar filmes portálon – köztük a mafabon is – igencsak magas értékelést kapott, így jegyet váltottam rá. Elvégre mikor máskor nézzen meg az em... Teljes kritika

2020.03.26 Shelby07

Ahogy néztem arra gondoltam, hogy de jó még egy klisés romantikus film, ráadásul karácsonyi is, teljes a kép. Persze megnéztem, hisz mindenki szereti a jó kis romantikus, humorosabb történeteket. A közepe felé már kezdett érdekes lenni, mert a háttér... Több

2020.08.30 Crystaldeer

hihehetlen jó

Jóval a megjelenés után, idén tavasszal néztem meg ezt a filmet, igazából azért is huzakodtam vele, mert azt gondoltam, ez is tuti valami átlagos karácsonyi romantikus film. Emilia Clarke és Emma Thompson tökéletes volt, mint mindig. Henry Golding helyett mást képzeltem volna el, mondjuk egy korábbi partnerét Sam Claflin-t? És akkor jött a filmbe a csavar, amit nem lövök le azoknak, akik nem látták. Hát, hogy őszinte legyek nagyon nem számítottam erre a fordulatra. Zseniálishoz még egy pici hiányzott.

2019.11.11 indingo

Tetszett, mert meg tudott lepni a története. Kellően megható film egy nem várt végkifejlettel. A zenék zseniálisak voltak benne.

2019.11.09 Ms. Akárki

Kiváló mondanivalóval is rendelkező romantikus vígjáték. Az hogy karácsonyi köntösbe vonták tökéletes választás volt. Még nem émelyítően csöpögős hálisten. Pont kellemes kikapcsolódás egy hideg téli estére. Emilia Clarkenak kifejezetten örültem.

2021.09.15 Klauka89

Ez tipikusan az a film, amiről az ember lánya azt gondolja, hogy valami karácsonyi, nyári csöpögős giccs, ami linzer mellé jó lesz karácsony táján. De ahogy halad a cselekmény, magával ragad a történet, a szereplők, és a végén, mikor azt hiszed, mind... Több

2020.02.05 Szilonka

Előlépett a kedvenc karácsonyi filmjeim 5-ös listájába. Nagyon fájdalmas film, de mégis annyira pozitív.

2020.09.02 Bazzzsi

Szívmelengető alkotás. Örülök, hogy ezt a Henry Goldingot is felfedezték. Tehetséges és természetes a játéka. A történet elindul egy szálon, kialakul a nézőben egy érzés, majd minden megváltozik.

2019.11.19 TomÁcs

Remek zenék és egy nem mindennapi történet. Kellően szomorú, de mégis ott van benne a remény. Emilia Clarke karaktere, alakítása kimagasló.

2020.02.28 Lonka

Lélekig hatoló film. Engem nagyon megérintett. annyira jó volt a két főszereplőt együtt látni.

2021.10.27 belavagyok

Szuper film. Az előzetes alapján egy karácsonyi könnyed kis filmre számítottam, de ez egy sokkal komolyabb és elgondolkodtatóbb film.

2020.01.05 petraszab

Bekerült a kedvenc karácsonyi filmjeim közé. Nem az a mézes-mázas mint amilyennek az előzetes alapján tűnik.

2020.06.14 kevelin

leginkább azért döntöttem amellett hogy megnézem mert nagyon szeretem a karácsonyi filmeket és zenéket egyaránt. de nekem valahogy nem jött át. kissé bugyuta romantikus sztori nem túl jó alakítások mögé rejtve. jóval többre számítottam