
Vélemények (8)
Sajnos nem Luc Besson rendezte, de azért végignéztem. Nem mindig sikerült a filmnek fenntartania a figyelmemet. Kicsit melankólikus is volt. Szóval sok jót nem tudok mondani róla. Pedig lett volna benne potenciál. A történet remek. A kategóriájában i... Több
Teljesen jó kis filmélmény volt, nekünk végig fenntartotta a figyelmünket, még az olyan családtagom se aludt bele, vagy piszkálta a telefonját, aki amúgy az ilyesmire hajlamos. Ez egy elég egyszerű történet volt, egy katonai akciósztori, nem volt szé... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film eredeti címe a farkas dalára utal, ezt a hangot akkor hallják a tengeralattjárókon, amikor közel a halál. Bonyolult protokoll szabályozza az atomtöltetek kilövésének szabályait. Mind tudjuk, mivel jár, ha egyszer valaki elkezdi az atomháborút,... Több
Izgalmas dráma volt. A rendezés teljesen elfogadható. Megadta a filmélményt, át tudtam adni magam neki. Ez nekem fontos. 5 csillag.
Nem a kategóriája legjobbja, de izgalmas volt, amennyire a franciáktól kitelik. Vasárnap délutáni tengeralattjárós mozi.