L'ecsó

Ratatouille

2015.07.14 prongs2001

Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

2015.04.24 adibandii

szerintem egy imádnivaló film,és igen tanulságos.nem kell ahhoz embernek lenned,hogy tudj főzni :)Szerintem a chéf és az egér barátsága nagyon aranyos néhol vicces is nekem tetszett

2016.05.21 Gecko

Ez a mese se jött át. De nem csak nekem . Egy főző patkány,ennél jobbat is kitalálhattak volna. Kicsit nem tudom hova tenni ,hogy mi volt a célja a Pixarnak ezzel a mesével. Egész jól animált de ennyi.

2016.04.27 angel001

Nagyszerű történet,szépen kidolgozott karakterek.Végre nem egy sablon történet.Valami ami nem megszokott.Egy patkány álmainak megvalósításának küzdelmes útja,de egyben sikeres útja.Ki gondolta volna hgy egyszer egy patkány lesz a Jó és aranyos főszereplő?? :D

2015.06.12 fancsi094

Cuki benne a patkány, hogy ő igazi szakács akar lenni :D :) humoros kis mese, és tanulságos is. Menni kell az álmaid után, és ha mindent beleadsz, elérheted, amire vágysz. Ezt kevesen tudatosítják.

2017.09.28 Bibabac

Aranyos kis film. Nem vártam tőle se többet, se kevesebbet, de így is élvezhető volt. A történet egyszerű, a megvalósítás már hagyhat némi kívánnivalót maga után, de szerintem egy közös családi estéhez tökéletes választás lehet.

2019.07.14 imreacs82

Jópofa, vicces, aranyos film, nagyon cuki karakterekkel. Érdemes megnézni mert animációs kategóriában is kiemelkedően jó. Bárkinek nagyon szívesen ajánlom.

2016.10.06 niky86

A L'ecsó egy nagyon aranyos kis animációs film, főként a fiatalabb korosztálynak, illetve a gyerekeknek, de ez nem zárja ki azt, hogy a felnőttek ne szórakozhatnának jól rajta. Nekem például nagyon tetszett.

2015.06.22 ElfRider

Patkányok és főzés?? Hogy lehet ebből mesét csinálni? Kérdeztem magamban mikor megtudtam miről szól a mese. Ha megtekinted választ kapsz te is rá. Nagyon jól műkodik csak kedves karakterek, humor és egy jó sztori kell hozzá. Mindent tud , ami egy szuper meséhez kell.

2017.10.22 veresszsoltika

Nagyon vicces, jók a poénok, beszólások, és a figurák! Végignevettem a mozit, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt nagy élményt nyújt. Ajánlom mindenkinek!

2017.09.30 koba1996

Szerintem remek lett. Sokan azért finnyákolnak rá, mert "patkány a konyhában", én azt mondanám, hogy bárki nyugodtan helyettesítheti a fejében egy szegény sorsú tehetséggel is, a film mondandója attól még a helyén marad.

2016.07.29 Homer

Megunhatatlan izgalmas és aranyos mese a Lecsó. Testvérem erősködött, hogy nézzem meg a Balto után, mert ilyen jó mesét még úgysem láttam. Tényleg nagyon élveztem, de annyira azért nem jó. A francia életérzés nagyon jó kontrasztot teremt. Szép mese.

2016.04.11 BallEr

Igazán kellemes örömöt okozott ez a film, mert nagy kedvencem lett pedig nem is gondoltam volna róla. Nagyon ért ahhoz, hogy elszórakoztassa a nézőt arra az időre, míg leül elé.

2017.03.21 georgri

A L'ecsó egy igen ékes példája a mainstream animációnak, kötelező darab mindenki számára, akit érdekel ez a vonal. Nagyon vicces, jópofa mese, nemcsak gyerekeknek.