L'ecsó

Ratatouille

2015.02.21 oneminute

Egy igazi nagyszerű mese az egész családnak. Nagyon szeretem a Disney meséket, egy nehéz és fárasztó hét után mindig jól jön egy ilyen aranyos kis történet, amit csak néz az ember és nem kell gondolkodnia rajta.

2016.05.21 Vadgazda

Egyáltalán nem tetszett. A történet unalmas és inkább gusztustalan, a karakterek valahogy nem lettek szerethetőek a film végére sem. A kivitelezés technikája még nagyon gyerekcipőben járt ekkor, én nem ajánlanám senkinek.

2017.05.26 Zoer8993

Szerintem ez egy egészen irritáló és idegesítő animációs film. Nekem már a trailere sem volt bejövős és sajnos maga a film se hozott nagyobb sikert. Unalmas kissé erőltetetnek hatott számomra.

2016.04.27 Bogi

A mai napig elszórakoztat, kikapcsol ez a mese. Akármikor meg tudom nézni. Bár én alapvetően szeretem a főzőműsorokat is. Rendkívül jól ellazítja a nézőt. Gyönyörű animációs mese. Végig fenntartja a kissebbek figyelmét is. A történet mondhatni kicsit... Több

2015.07.26 one1970

Most újból rácsodálkoztam hétvégén,hogy ez milyen aranyos egy film:)! Még annak idején moziba láttam, akkor is nagyon tetszett, de azóta valahogy elkerült. A vizuális megjelenítés szuper, a patkányokon túl jópofa, amilyen stílusban Párizst megjelenít... Több

2015.10.01 AE1205SB

Nagyon aranyos és ötletes mese. Humoros és tanulságos történettel. A karakterek nagyon jól kidolgozottak. Tökéletes kikapcsolódást nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

2016.02.09 norbi0102

Nagyon szórakoztató mese. Nem sablonos a történet, van mondanivalója és tanulságos is. A képivilág remek, jól kidolgozott, a karakterek pedig nagyon édesek

2016.02.16 Rayman102

Érdekes és kalandos története van. Vicces, szórakoztató. Néhol kicsit drámai, de ez pont így jó. Többször is láttam, tehát szerintem nem csak egyszer lehet rajta szórakozni.

2015.06.30 padfoot8925

A karakterek nagyon jók, a képi világ is nagyon szép. Nagyon jó kis történet, ami szórakoztató és humoros, de mondanivalóval is ellátott! Többször nézhető kis mese!

2015.01.28 a.edit63

Nagyon aranyos animációs film, humorral, érzelemmel, minden ami kell! :)

2017.02.19 clay00

Nem volt az a "WUhú" érzésem. Egy patkány tud főzni, jáj de undi. Érdekes, inkább valami hörcsög cukibb lett volna. Vártam a "fűszerezést" a meséből, elmaradt.

2016.04.27 mrfaktor

A Pixartól nem is várhat mást az ember, mint egy tökéletesen vászonra álmodott mesét. A látványvilága egészen forradalmi, Párizs és az ételek megjelenítése egészen elképesztő. Nem ajánlott üres gyomorral neki vetemedni, könnyen megéhezhet az ember a ételek láttán.

2015.05.01 dps

A jó családi filmek hiánya miatt érzett csalódottságot a Pixar filmstúdió ezen legutóbbi sikerfimje enyhítette 2007-ben. A Brad Bird rendezte történet egy kulináris adottságokkal rendelkező patkányról szól, aki betör a konvencionális környezetbe – úr... Több

2015.05.28 smith

Az animációs filmek könnyen belopják magukat a szívembe, gondolom nem csak én vagyok ezzel így. A lecsó a sok kedvenc közül is kimagasló. Aranyos karakterek, izgalmas történet, lehet izgulni a főhősökért. Lehet, hogy keveset mondok, ha azt mondom 10-szer is láttuk már a párommal.