L'ecsó

Ratatouille

2018.10.03 thejoker

Soha sem volt a kedvenceim között ez a mese, de az biztos hogy aranyos kis története van, szépen ki vannak dolgozva a karakterek, tetszik hogy soha sem adja fel a kis patkány.

2022.02.12 picurka

2021-ben, a két ünnep között néztem meg a tévében az anyukámmal és az öcsémmel, és bár voltak benne jelenetek, amik nem tetszettek, azért mégsem okozott csalódást. Amúgy én sem tudom, hogy tudta irányítani a patkány a hajánál fogva a srác kezeit, de nem is érdekel, lényeg az, hogy szórakoztató film volt. :) 10/9. :)

2019.01.04 szabomarc

Nagyon aranyos film, jó az animáció. Érdekes a történet, nekem tetszett elejétől a végéig. Tekintve, hogy mekkora konyhatündér vagyok, abszolút tudtam azonosulni a főszereplő sráccal. Tetszett a film, minden korosztálynak ajánlom.

2021.11.29 Kazydo

Családi kedvenc

Még a kislányomnak a születése előtt láttam először, de rögtön megfogott. Azóta persze már gyerekkel láttam többször is, és megunhatatlannak ítélem. Végre egy általánosságban antihős figura (patkány) is kapott főszerepet, nem csak csillámpónik, kiskutyák, dínók stb. Az ételek guszták, kellően humoros és kedves a mese, nem csöpögős. Nekünk továbbra is sokszor megnézős marad.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó, humoros kis mese minden korosztály számára. Ajánlom.

2018.03.24 NFG

Nagyon régen láttam, de mégis emlékszem az egészre! Maradandó élményt okozott! Az animációja szépen kidolgozott és látványos! A története pedig rendkívül aranyos!

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem egyedülálló és nagyon kedves ez a mese, különös történettel, aranyos szereplőkkel. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Fura, hogy ebben nincs ének :D

2017.01.23 Olivér Rózsa

Kedves kis családi aminálciós film. Kategóriájában nem a legjobb de azért egyszer nézhető. Elvártam volna több viccet és nagyobb mondanivalót.

2019.03.20 Vágottszemű

Jó film lett, nagyon sokszor láttam. Elég fura benne a koncepció, de jól kivitelezték, ezért egy élvezhető film lett, szerintem. Bátran nézzétek meg, ha eddig még nem tettétek.

2017.02.11 Niki18

Tanulságos, vicces és aranyos mese. Megmutatja mi is fontos az életben. Tipikus nem egyszer nézhető film. Gyerekeknek és felnőtteknek is ajánlom, hisz ez nem csak egy korcsoportnak szánt film

2018.08.17 authorgirlll

Nagyon aranyos mese a barátságról. Mielőtt láttam abszolút nem erre számítottam, de pozítivan csalódtam. Mindenkinek ajánlom aki szereti az igazán finom ételeket.

2017.05.22 Sem Rorrey

Már vagy ötször láttam, de nem tudom megunni. Nagyon klassz kis film.

2015.04.25 Brigusz724

Érdekes történet, ugyanis a mélyebb mondanivalója szerintem, az hogy lássunk a dolgok mögé, ne legyünk előítéletesek, hiszen itt a kis patkány, aki emberi szemmel undorító, de mégis ő lenne Párizs legjobb séfje. A tanulság, hogy ne az első benyomások szerint ítéljünk.

2015.05.21 Laci000

Nagyon jó kis mesefilm. Nem sablonos, a történetnek mondanivalója van és tanulságos. A karakterek nagyon jók, a képivilág is jól kidolgozott. Ajánlom mindenkinek, többször nézhető kis mese!