L'ecsó

Ratatouille

2017.07.04 gerda

Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kedves kis mese. Kicsit groteszk képet teremt egy főző patkány, de pont ebből adódóan vicces a történet szerintem.

2016.07.22 K.bogi

Imádom a főzőműsorokat is így nagyon örültem már majdnem 10 éve, hogy csináltak egy szakácsos animációs mesét is. Azóta számtalanszor megnéztem már. Olyan jól kikapcsolja az embert, hogy minden rosszat elfelejt 2 órára. Kellenek az embereknek az ilyen jó filmek.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon csodálatos mese lett ez is a híres stúdiótól. Mostanában egyszerűen nem tudnak hibázni. Aranyos és szerethető karakterek, jó történet élvezhető környezetben, történetben és már meg is lett a 2007-es év nagy meglepetése. Családi kikapcsolódás.

2015.06.30 Enccso

Ez egy nagyon jól összerakott kis mese, szerethetőek a karakterek, mókás a téma, és nagyon jól néznek ki a kaják :D Időnként elő lehet venni és meg lehet nézni újra.

2015.06.30 BuBu

Tanulságos, aranyos kis mese! Nagyon jó kis történet, ami szórakoztató és humoros, de mondanivalóval is ellátott! A karakterek nagyon aranyosak és szerethetőek!

2017.03.21 Péter

Ha mesefilm és gasztronómia kapcsolatáról beszélünk, akkor az első animációs film, ami eszembe jut, az a L'ecsó. Bár inkább gyerekeknek szól, felnőttek számára is élvezhető.

2016.07.22 Igob1

Az egyik kedvenc állatos mese idehaza. Kicsiknek nagyoknak egyaránt szórakoztató és mindig mond újat, akárhányszor nézi újra az ember. Ritka klassz mese. Lehetne egy jó folytatása. Biztos, hogy többször is megnéznénk moziban is, ahogyan magunkat ismerem.

2015.06.08 veszi.peter

Felnőttként is imádtam ezt a mesét, nagyon jól lehet rajta szórakozni. Ahogy nézi az ember, egyszerűen megjön az étvágya, olyan jól ábrázolja és mutatja be a kajákat.

2015.06.01 *tünde

Nagyon jó kis mesefilm. A karakterek nagyon jók, a képi világ is nagyon szép. Többször nézhető kis mese!

2019.01.08 urbanistaa

Tele egetrengető poénnal, beszólással, jó grimaszokkal, mimikával. Kicsiknek, nagyoknak is nagyon jó szórakozást ígér, érdemes minden korosztálynak megnézni.

2016.07.30 Kardos

Aranyos francia hátterű disney mese. Szép volt látni ezt a világot, országot úgymond disney szemmel. A patkányok nagyon szépen meg lettek animálva és nagyon okos karakterekké váltak. Igazi kis séf volt a patkány. A zenéje is igazi francia hangulatú.

2016.07.26 Karolyka

Nagyon aranyos mese ez de a kitartás címszavon kívül sok mondanivalója nincs sajnos. Hit magunkban és az esélytelenek győzelmében. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a meséből és a tanulságából. Meg szerintem más állattal aranyosabb lett volna, de tudjuk miért pont ez lett.

2016.02.16 dóri

Szerintem nagyon-nagyon kevés ember van, aki szereti a patkányokat, ezért is tartom eredetinek hogy ez az állat lett a főhős, nem pedig egy egér, ami egy fokkal jobb.

2015.11.24 S.Marika

Csodálatosan megrajzolt szép színes mese. Aranyos lett a történet is ami megmutatja azt,hogy ember és állat milyen jól együtt tud dolgozni. A története sem lett a szokásos és bármelyik gyerkőcnek tetszeni fog!