Legenda

Legend

2016.05.20 VvV

Az érdekességét az adja, hogy egy színész játssza az ikreket, azt annyi. A történet szerintem unalmas, semmi egyedi sincs benne. A szinkron meg elképesztően rossz.

2023.07.09 Ildikó Bacskai

Legenda (2015)

Igazi gengszterfilm, nagyszerű, látványos rendezés, humoros karakterek, sok felesleges keménykedés, verekedés, akció, csihi-puhi. A teljesen tipikus keretbe szépen és reálisan fonják bele a főszereplő Reggie és Francies szerelmének történetét és kimenetelét. Jó film, de nem a kedvencem.

2016.02.07 Nathan03

Mindig várom Tom Hardy filmjeit nagyon jó színésznek tartom. A filmeben nyújtott alakítás engem meggyőzött nem csalódtam a két testvér karakterét olyan jól játssza ahogy azt tőle várni lehet. Kicsit talán a film története gyenge de jobb mint egy átlagos film. Ajánlom mindenkinek jó gengszter film.

2019.01.14 szabomarc

Nagyobb volt a hype, mint amit végül a film nyújtott, de a színészi alakítás mellett nem tudok szó nélkül elmenni, Tom Hardy nagyon felhúzta szerintem az egészet. Miatta adok 4 csillagot.

2016.01.17 Ragemarci

Nem szeretném elkerülni az összehasonlítást a szintén 2015-ös és szintén gengszterfilm Fekete Misével. Az meg szintén összeköti őket, hogy nagyjából 2 one-man show-ról beszélünk, két(három) remek alakítással. Sajnos viszont míg mindkét filmnek kissé ... Több

2016.07.11 hejnekem

Egy alapvetően hangulatos film, Tom Hardy remek színészi teljesítményével, mégis kicsit vontatottnak éreztem. Kevés dolog történik benne, szerintem izgalmasabbnak, kellett volna megcsinálni.

2015.10.30 [email protected]

T.H. elképesztően jól alakítja az ikertestvérek két karakterét. Nagyon hasonlítanak egymásra mégis nagyon különbözőek. Kemény és erőszakos film de levonható belőle a tanulság.

2018.03.21 Rendszergizda

Tom Hardy egyik legjobb alakítását hozza ebben a filmben.Én személy szerint láttam jobb gengszteres filmet, elég gyenge sztori, de Tom Hardy alakítása megmenti a filmet!

2016.11.25 Ercsi

Tom Hardy elképesztő alakítást nyújtott ebben a filmben, engem maximálisan meggyőzött ismét, kiemelkedően jó színésszel állunk szemben. Mindenkinek ajánlom a Legendat.

2017.02.17 Acropolis

Érdekes, nem mindennapi film. Különleges hangulatú, erős és kemény, elgondolkoztató dráma. Tom Hardy profin alakítja az ikerpármind a két karakterét. Megfogó.

2016.09.28 Zoe091

Imádtam, szeretem a gengszter filmeket. A színészek annyira bele illenek, hogy nem is tudnék elképzelni mást. Izgalmas volt, nem lehetett kikövetkeztetni mikor mi fog történni.

2017.06.28 Zsuzsy

Durva, kemény thriller, ami érzelmileg megrendíti, mélyen hat a nézőre. Tom Hardy profin alakít benne, mind a két karaktert hitelesen, meggyőzően formálja.

2016.06.11 Mulds

Hát ez a film nem ütötte meg a mércét amit felállítottam neki. Sajnos azt az időt nem kapja meg az ember amit elvesztegetett rá de ez már csak egy ilyen. Szerintem lehetett volna ezt jobban is mert alapjáraton jó lett volna de ez nem jött össze.

2016.06.07 tamas84

Kíváncsi voltam erre a filmre, pláne annak tükrében, hogy láttam a Johnny Deppes Fekete misét, de egyik sem győzött meg teljesen. Mindkét film tisztességes munka, erős alakításokkal. Viszont Tom Hardy egy vadállat, ilyen erős színészi játékot még nem láttunk tőle, szóval már csak miatta is megéri.