Legenda

Legend

2015.10.26 Faarkaas

Minden jelenete részletesen megtervezett és profin kialakított. Profi a rendezés és profik a színészek szinte 1 től 1 ig. A 44. gyermek után körülbelül ezt vártam tom hardytól.

2015.10.11 Bimbi

nagyon jól sikerült életszerű dráma izgalommal és érdekes történettel. A színészek alakítása profi meggozo, eredeti. igényes filmek kedvelőinek csak ajánlani tudom.

2019.06.29 Garfbob10

Nem elég legendás - a Kray fivérek meglehetősen kistílűnek hatnak egy ilyen címhez képest -, de mégis elég szórakoztató gengszterfilm remek hangulattal, pazar zenével (Carter Burwell ismét kitett magáért), valamint dupla adagnyi Tom Hardy jutalomjátékkal.

2016.01.23 pqrs

Az film első fele ízig-vérig igazi londoni gengsztertörténet, ám utána sajnos csak egy unalmas szerelmi szál marad. Nem mintha nem lenne jól kidolgozva (bár lehetett volna vele még munkálkodni), ám mikor két ilyen izgalmas személyünk van, mint a Kray... Több

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Zseniális, első osztályú gengszterfilm! Nagyon vártam, hogy megnézhessem, nem csalódtam benne! Szuper karakterek, jó alakítások, a végén a nagy katarzis... Minden megvan benne, hogy az ember egy percig se sajnálja a mozijegyre kiadott összeget!

2016.03.24 Kiccsi7

Sokkal jobbra számítottam, ennek ellenére jó volt. Nem nézném újra, egyszer elég volt, de Tom Hardy tényleg nagyon jó színész, mondjuk ebben a filmben nem is kellett mással versenyeznie :) Egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2015.10.13 n_beni93

Nagyon izgalmas, és Tom Hardy remekel, egyre jobban kedvelem ezt a fickót. A sztorit kicsit erősebbre húztam volna és a női karakterrel is kezdhettek volna valamit de összeségében érdemes megnézni!

2015.11.04 Ricardo Garcia

Őszintén szólva egy kicsit erősebb filmre számítottam, de ez így sajnos kevés lesz a fesztiválszezonra. És bármennyire is jó Hardy, maga a film nem elég ütős ahhoz, hogy komolyan versenyben legyen. Nem rossz ez, de senki ne számítson arra, hogy megváltja a műfajt, inkább csak felmondja.

2020.01.21 TeeRPaaK

rendben van!

2016.02.07 Ring86

Remek film! Tom Hardy nagyszerűen eljátszotta mindkét karaktert. Nekem egy kicsit a "szegény ember Nagymenőkje" ugrott be. Ha valaki szereti az ilyen típusú filmeket akkor bátran ajánlom. Én jót szórakoztam.

2015.10.20 Kyrara

Nekem nagyon tetszett, kerek történet nagyon jó színészekkel, kreatív szövegalkotással. Nem egy gengszter film mint amire az ember készül, de a lényege hogy a testvérek nem véletlen testvérek, nem csak külsőleg hasonlítanak.