Élet

Life

2023.10.23 Maver17

Alien

Nem volt egy rossz film. Tele van sztárral és kb. ez miatt volt egy nagyobb el várás a film miatt. Egyszer nézhető!

2017.03.26 Ádám

Most jöttünk a moziból és hát azt kell hogy mondjam, hogy nekem nagyon tetszett. Végig fent tartotta a figyelmem, végig izgultam az egész filmet és a végén megvolt a csattanó amiből akár egy folytatás is lehet.

2017.07.24 Krisz860423

Egyszer meg lehet nézni, de teljesen Alien koppintás, semmi újdonságot nem hozott, kivéve ami a "szörnyet" illeti a filmben. Maga az alapötlet jó lett volna, de nem sikerült eltalálni a sztorit szerintem.

2017.03.26 adam

Biztos én vagyok az elfogult Gyllenhaal és Reynolds miatt, de nekem nagyon bejött ez a mozi. Tényleg egy kicsit az Alient idézi, de mivel az nálam alapmű, így ha jól nyúlnak hozzá, én nem fogok tiltakozni. És szerintem ebben az esetben ezt történt. Ütős scifi thriller, nem érdemes kihagyni!

2017.06.15 biter007

Amennyire vártam akkorát csalódtam. Nem tudtam végignézni mert dögunalom volt és sajnáltam rá a szabad perceim. Semmi sztorija. Érdekes volt az eleje mikor fogynak az emberek, de a felére kifulladt a film.

2017.03.27 cvölf

Nem állítom, hogy rossz volt a film, de egy ilyen stáb némileg jobb forgatókönyvet érdemelt volna. Amit tudtak, kihoztak ebből a filmből, a több meg nem rajtuk múlt.

2018.09.12 alienatom

Szuper, aki szereti ezt a műfajt nézze meg tuti jó kis film.

2017.04.16 Theon96

Remek kis sci-fi. Kiváló szereplők, jó alakítással.De mintha lenne benne egy kis'copy' a 8.utas a halálból .De nem baj, jó volt,nekem tetszett.

2021.10.18 Nagy Ádám

Nagyon szuper film.

2017.03.23 lexlutor

Egyet kell értenem, egy ez elég merész Alien-klón, de attól még akár jó is lehetne. Mondjuk ezt a részét nem igazán tudja vállalni, de a feszültség és a thriller feeling megvan, a kis scifi körítéssel pedig már-már elhisszük, hogy jó a film, de sajnos a végeredmény így is közepes. Annak legalább erős.

2018.07.18 Gábor Simkó Nézhetetlen

Ahhoz túl gyenge, hogy az agysejtjeit picit is használni tudó ne a fizikai és a természettudományi törvényszerűségeken kezdjen el agyalni. Na ezt a próbát a film alulmúlta. Izgalom semmi , történet zéró, nyáladzós, csöpögős dialógusok. Tudom nem egy... Több

2017.03.25 user1467

Jól megcsinált űrbéli horror, de nem több. Aprólékosan kidolgozott díszletek, jó színeszek, szép felvételek; de nincs benne igazán kreatív ötlet. A bonyodalom előtti rész talán a legérdekesebb, ahogy kibontakozik az idegen élet jelenléte. Utána levad... Több