Az élet maga

Life Itself

2021.12.10 Ildikó Bacskai

Az élet maga (2018)

Az 5 csillagot a történet alapötletére adom, imádom a transzgeneráció témáját, ezt pedig a filmben gyönyörűen sikerült érinteni. Tetszik a felvonásokba rendezett rendezés, a szereplők, a filmzenék. Szerethető, megható film, megérdemli a kiváló értékelést.

2020.08.26 indingo

Szép, de egyben nagyon fájdalmas történet a szerelemről és arról, hogy milyen borzalmas, ha elveszítjük a szerelmünket. Aki eddig szeretett, már nem tud tovább szeretni. Nehéz ezt feldolgozni, talán sosem lehet, de az idő az a fránya idő talán gyógyír lehet a szerelmi sebekre.

2020.07.11 sptt

Háááát, ez nem egy könnyű film. Ugyanakkor az ilyen jellegű filmekhez képest itt a mozaikok szépen illeszkednek egymáshoz, logikus a felépítés, követhető és szerethető a vonalvezetés, ez kellemes meglepetést jelentett. Nem lesz könnyű elfelejteni, az biztos. A casting nagyon jó volt! 7/10

2019.11.21 Milanman

Az élet csodálatos és fájdalmas körforgása

"Az élet maga" nem kevesebbre vállalkozik, mintsem bemutatni az emberi élet érzelmi hullámvasútját, a minket érő számtalan hatást, örömöt, bánatot, csodákat és tragédiákat. Több idősík, több helyszín, de a sors furcsa rendezőelve mégis összekapcsolja... Teljes kritika

2020.10.14 HanGa

A legvégén ért meg mindent az ember. Nem egyszerű az élet. Remek film.