Link, a majom

Owotonor   2020. 01. 13.

Az első fele főleg a majmok pszichológiájáról - taníttatásáról szól aranyosnál aranyosabb - dédelgető momentumokkal ami beillene valamelyest egy állatos ismeretterjesztő dokumentum filmbe is. Mikor előlép öltönyben inas szerepében cipekedve a nagyobbik majom már ott megvett kilóra - amikor meg magától rágyújt a szivarra egyenesen készen voltam tőle. A második fele sem bővelkedik erőszakban - a korlátoltság peremén halad tovább cukin - és milyen jól teszi mert ennek a cigarettás csimpinek olyan ártatlan csöpi szemei vannak a gyilkolós - hajkurászos pillanatoknál hogy hiteltelenné teszi szinte a romlott rosszakaratát - ösztönét az emberrel szemben. A vége osztottan egy happy end mivé ki alakul.