Ördög a részletekben

The Little Things

2021.06.02 uniterra

Ehhez a történethez sok a 2 óra. A végét lehetett volna drámaibbra csinálni, sőt a közepe táján is lehetett volna kemény fordulat. Így átlagos, inkább szürke a megvalósítás.

2023.01.03 puszta

A három főszereplő (és a szinkronhangjuk) egészen jó, nekem a történet, a film hangulata is tetszett, nem szokványos, teljesen rendben van az egész. Persze a műfajban vannak jobbak, ezért az "átlagos" minősítés részemről, de ha valaki kérdezné, ajánlanám megnézésére.

2022.12.21 stomachh

Inkább dráma, mint thriller. Inkább a karakterekre épít, mint a történetre. A három főszereplő remekel. Ez egy lassabb film, de szerintem elégedetten fog felállni a székből a legtöbb néző.

2021.02.19 Zoltán

Elképesztően ütős film, ebben pedig jó része van Leto–Washington–Malek hármasának. Az ő alakításuk egyszerűen zseniálisra sikeredett, és nem mondom, hogy ettől még háttérbe szorul a sztori, de mindenképpen egy kicsit másodlagossá válik. Nagyon ajánlom mindenkinek.

2021.02.22 taba

Mi van akkor, ha minden rosszul sül el? Az alapötlet jónak tűnt egy bűnügyi történet kapcsán, a megvalósítás azonban hagy némi kívánnivalót, Rami Malek "érdekes" arcának játéka is szokatlannak hatott. A történet erőltetettnek és vontatottnak tűnt, a két órát én soknak éreztem.

2021.06.07 freeman

Rakat sz*r.

2021.05.21 Bravo

Nem világos a vége

Nekem nem volt teljesen világos a vége... (lehet, mert le-lecsukódott a szemem :-) ) Sparma volt vagy nem?