Lopom a sztárom

Lopom a sztárom

The Bling Ring

Hollywood, Los Angeles. A hírnév megszállottjainak városa. Itt mindenki ki akar tűnni, és ha nem jön össze a színészi sztárság, majd a bűn elvégzi a melót.
A megtörtént eseményeken alapuló sztoriban egy tinédzserekből álló csapat tagjai - akiket teljesen elbűvöl a hollywoodi sztárok fényűző… Több

Forgatókönyvíró: Nancy Jo Sales
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2013.06.27.

2019.04.26 petraszab

Elvileg megtörtént eseményeket dolgoz fel a film, bár érdekes, hogy ekkora sztárok, és nincs riasztó. Nem valami érdekes sztori.

2016.05.09 TomÁcs

Picit egysíkúnak találtam, több mindent is ki lehetett volna hozni belőle. Egyszer meglehetett nézni, de nem több.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Annyira nem volt rossz film, egyszer meg lehetett nézni. Igazából pont azt a lányt nem ítélték el, aki az egésznek a kitalálója volt. Mondjuk nem is értem, hogy világsztároknak nincs biztonsági őr, meg riasztó a házában?

2015.08.20 Filmzabáló

Egyhangúsága és egyszerűsége miatt inkább a dokumentumfilmek között állná meg a helyét Coppola kisasszony új műve, amelyben egy (vagy több) fontos, fiatalokat érintő probléma vetődik fel. Kevés, de mégis érdemes látni, mert szeretne üzenni nekünk.

2017.01.17 Katkatt

Csak Taissa Farmiga miatt néztem meg mert nagyon tehetségesnek tartom. A film egynek elment, egyszer meg lehet nézni. Kicsit kevésnek találtam a történetet.